مجله هنری و فرهنگ

فروش ۷۳۲ میلیارد ریالی کتاب در هشت روز

به گزارش گروه فرهنگی هنری خبرگزاری مجله آنلاین؛ علی رمضانی، رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران با اشاره به تعداد کتاب های فروخته شده در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: به شرح زیر است. یک میلیون و 565 هزار و 18 ریال توسط مردم خریداری شد.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افزود: در پایان هشتمین روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، 198 هزار و 742 سفارش ثبت شد که از این تعداد 137 هزار و 25 ناشر سفارش های خود را تحویل سازمان پست ملی جمهوری اسلامی ایران کردند. منتظر ارسال 53000 و 269 سفارش باقی مانده هستیم.

نمایشگاه کتاب مجازی تهران

ناشر با تاکید بر اینکه بستن حساب با ناشر که نامه را سریعتر به اداره پست جمهوری اسلامی ایران تحویل می دهد در اولویت است، ناشر بسته را ظرف 24 ساعت پس از مشاهده نسخه نهایی شرکت خواهد کرد و گفت که باید ارسال شود. از پنل کاربری سفارش دهید. اداره ملی پست جمهوری اسلامی ایران کتاب ها را در کمترین زمان ممکن به دست خریداران می رساند.

در پایان علی رمضانی درباره نحوه خرید کتاب در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران توضیح می دهد: وب سایت ir. همچنین از خریداران می خواهیم آدرس و شماره تلفن خود را به درستی ثبت کنند تا در اطلاعیه های بعدی مشکلی ایجاد نشود و کتاب به مقصد نهایی برسد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا