مجله تندرستی

رییس‌جمهور: نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی‌انگاری شود

رئیس جمهور با تاکید بر نقش سیاست گذاری سیاسته دولت و مشارکت مردم در کاهش، بستری ها و فوتی های سختی، گفت: نباید به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری شود.

به گزارش مجله آنلاین، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با نیروهای مسلح در سال 140 با تاکید بر نقش سیاست گذاری سیاست های دولت و همکاری مردم در کاهش، تختی ها و فوتی ها، گفت: از مردم، متخصصان و پزشکان متخصص و درمان به. خاطره و همکاری همراهی در مقابله با صرفه جویی و تلاش و مراقبت در ایام تعطیلات نوروز نیز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه دارد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید به هیچ وجهی در جامعه عادی انگاری بپردازد، تصریح کرد: اگر در اصول بهداشتی کوتاهی ممکن است مجدداً شاهد این ویروس منحوس باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع سفرهای داخلی و خارجی و نیاز به رعایت پروتکلهای بهداشتی در آن اشاره کرد و گفت: برای ورود مسافر به کشور دو دز واکسن دریافت کنید و مطمئن شوید که نیاز است.

4

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت پیش بینی، بحران و درمان در مبارزه با کاهش گفت: این ویروس مرتبا تغییر شکل می دهد و می تواند از آن در گوشه ای از دنیا می یابد که مطمئن باشد و درمان باید همیشه در شرایط موجود باشد.

وی در پایان با اشاره به لطف ملت ایران برای گذر از همه خداوندی ها اظهار امیدواری کرد: مردم یک نوروز بانشاط را همراه با صحت و سلامت و نیز با رعایت شیوه های بهداشتی و مراقبتی در تردد جاده ای اسپری کنند.
اطلاعات پ0064ام

دکمه بازگشت به بالا