مجله تندرستی

نارسایی قلبی، علائم، خطرات و روش های درمان

نارسایی بیماری را با نام نارسایی احتقانی قلب نیز می شناسند که این روزها بسیار شایع بوده و تعداد زیادی از آنها در سطح دنیا نشان می دهد که این بیماری مبتلا بوده و سعی می کند به درمان خود بپردازد. پمپاژ نمودن خون بوده و قلب افرادی که به این نوع بیماری مبتلا هستند قادر به انجام وظایف اصلی خود نمی باشند. 121

مکان‌هایی که می‌توانند زمینه‌های بروز نارسایی را فراهم کنند که اگر بخواهیم اشاره ای کوتاه به آن داشته باشیم، می‌توانیم به بیماری سیرینر یا تنگ شدن شریان‌های قلبی و فشار خون بالا را نام ببریم که حفاظت از آن را در این راستا دارند. ممکن است نارسایی را با سکته قلبی یکی بدانند در حالی که این دو نوع بیماری متفاوت است، اما توجه داشته باشید که اغلب مبتلا به بیماری نارسایی هستند سوابقی نیز در این بیماری وجود دارد و نمی تواند این بیماری را نادیده گرفت.

نارسایق قلبق

نارساقق قلبق چيست؟

زمانی که می توانم یک انسان را دچار نارسایی قلبی کند، این است که قلب وی را برای پمپاژ کردن خون از خود نشان می دهد و در این زمینه با ضعف مواجه می شود. همان گونه‌ای که در بخش قبل نیز بیان می‌کند با سکته‌های قلبی متفاوت است اما این بیماری به بیماری‌های نارسایی مبتلا می‌شود که در گذشته به سکته قلبی و عاملی این چنینی نیز مبتلا می‌شوند.

سکته قلبی به گونه ای است که طی آن بدنی که وظیفه ی رساندن خون را بر عهده گرفت و دستگیری خود را برای خون رسانی از دست داد و ادامه این شرایط باعث می شود تا سلول های آن ها مرگ و شرایط لازم را داشته باشند. را برای بروز سکته های قلبی را فراهم می کند.

در حال حاضر پزشکان بسیاری در حوزه درمان و فعالیت‌های بیماری‌های قلبی دارند که به درمان، توصیه‌ها و رژیم‌های غذایی مناسب آن‌ها می‌توانند علائم نارسایی را بهبود بخشند و به این ترتیب شرایط مناسبی را برای خود رقم می‌زنند. پزشکان که با عنوان متخصص قلب و خدمت رسانی می کنند دانش بسیار بالاتری در درمان این نارسایی دارد و با تکیه بر اطلاعات خود می توانید روند درمانی بهتری را برای رقم بزنید.

علائم نارساق قلبي

نارسایی، بیماری خاص هر بیماری دیگری دارای مجموعه ای از علائم می باشد که می تواند به طور مداوم و با استفاده از راهکارهای درمانی مناسب برای بهبود آن استفاده شود. به آن مبتلا می شوند و برخی دیگر به یکباره و به صورت حاد به این بیماری مبتلا می شوند اما به طور کلی علائم زیر را می توان به عنوان نشانه های نارسایی قلبی تشریح کرد.

 • ضعف و خستگي بيق ق از حد بدن
 • ضربان قلب نامن ظم و تند
 • اس
 • ورم نمودن پاها و مچپاها
 • اقجاد درد در ناحقه قفسه سقنه ها
 • کاه گ قافتن سیح هوققارق انسان انسان
 • ورم کردن regsvrکم
 • تکرر بیماری
 • سرفه هاق ادامه و گدقد
 • از دست دادن اقتها و حالت تهوع

خیرات نارسایق قلبی

تمام بیمارانی که به بیماری نارسایی معالجه مبتلا می شوند می توانند بر بیماری خود با خطرات و عوارض دیگری نیز وجود داشته باشند که در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی این خطرات بپردازیم.

در وله اول بیماری نارسایی قلب، تعداد زیادی از افراد از ایران پیدا کرده است. علت ارائه خدمات بهتر و خدمات درمانی برای انواع بیماری های قلبی، افراد از این بیماری بهبود می یابند اما در نهایت در طول مدت آسیب هایی به عضله و سیستم قلب و قلب وارد می شود که منجر به درگیری بیمار با بیماری نارسایی می شود.

یکی از مواردی که همیشه با بیماری نارسایی قلب مقایسه می شود باعث مرگ و میر در اثر سرطان می شود. راق دارد.

از مهم‌ترین خطراتی که افراد مبتلا به نارسایی‌های بیماری را تهدید می‌کنند، می‌توانند تحت تأثیر قرار بگیرند که هرکدام از آن بسیار قوی هستند.

آسقب به سلامت

این زخم ها به این بیماری آسیب می رسانند و می توانند در عملکرد آن آسیب ببینند.

نارساقق حق کلیوی

نارسایی بیماری می تواند میزان جریان خون را در تمام موارد کاهش دهد و به این طریق زمینه ایجاد نارسایی های کلیوی را فراهم کند.

ب0054 ماری

دریچه های قلب وظیفه دارند تا جریان خون را به خوبی هدایت کنند و زمانی که بزرگ شدن و یا میزان فشار داخلی آن را افزایش می دهد از دست داده و قادر به انجام صحیحی نخواهند بود.

بروز آرتی مقهای قلبي

اچ

نارسایق قلبق

روר هاق درمان نارساق قلبي

در حال حاضر داروها برای درمان این بیماری وجود دارند که می توانند در سمت چپ قلب، سمت راست و یا هردو طرف قلب ایجاد شوند. از مهم‌ترین داروهایی که توسط متخصین قلب و درمان می‌شود موارد زیر را می‌توان نام برد که هرکدام دارای اهمیت فوق‌العاده در این زمینه هستند.

 • داروهاق درمان آرتق مقحق قلبي
 • داروه اید فعال کننده ماقعات بدنق مانند فور زماقدها
 • داروه اقلکن نده آنژ0064وتاسقن مثل لوزارتان
 • داروه اقافزايق ق دهنده قدرت عضلاني
 • داروه ایگاد کننده رگ هاق قلبي
 • اسپرین ولاکتون

زمان مراج عه به دکتر قلب و سلامت

برخق ممکن است بااقن پرسق که چه زمانی لازم است متخقت قلب و زندگی مراجعه به این نتیجه که در پاسخ به پرسش بایستی بگویم که در صورت مشاهده علائم مانند درد در قفسه سینه، ضربان های قلب نامنظم و تند، ضعیف بدنی و غش کردن لازم است حتما به این متخصصین جهت تشخیص و بررسی علائم نارسایی قلبی. مراج عه کنقد.

مقتوانيد لقست دکتره اق

ممکن است برخی برحسب تشخیص های خود برای این باور وجود داشته باشد که نارسایی بیماری های عفونی هستند که این علائم می توانند بیماری های ریوی را نشان دهند، بنابراین نباید در این زمینه تصمیم گیری به پزشک مراجعه کرد.

بیماری نارسایی که دلیل آن عدم وجود قلب در پمپاژ خون رخ می‌دهد از جمله بیماری‌های قلبی به شمار می‌رود که با استفاده از رژیم غذایی مناسب و سبک زندگی مناسب می‌تواند مانع از بروز آن شود. اقن بیم اری به متخقق قلب و بدن مراج عه کنند.

نارسایق قلبق

اگر علائم نارساقلب مان دکتر قلب مراج عه کند.

برای پیداکردن بهترین متخصص قلب و شرکت می توانید از طریق سایت دکترتو اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا