مجله نشاط

هلند؛ بازگشت بعد از یک دوره غیبت

|

به گزارش مجله آنلاین، اولین بار در سال 1974 تیم ملی هلند با توتال فوتبال معروف شد و به فینال رسید ولی برابر آلمان غربی شکست خورد. نسل طلایی هلند “توتال فوتبال” را به نمایش می‌گذاشتند؛. روشی که در آن حمله‌های مدافع و دفاع از آنها در راس آنها کاپیتان یوهان کرویف می‌شد که الگویی برای بازیکنان دیگر بود او در همه نقاط زمین حضور داشت و هر زمان پا به آن بود. حضور نیسکنس در تیم هلند حیاتی بود اما نباید راب رنسنبرینک را فراموش کرد و بازیکن سریع مانند یانی رپ را نادیده کرد. گرفت.

هلند نایب قهرمان دوره قبل در جام جهانی 78 بدون یوهان کرویف بازیها را خوب شروع کرد.این تیم با شکست 5 بر یک به اتریش، شکست ایتالیا با نتیجه 2 بر یک و تساوی 2 بر 2 برابر آلمان غربی که مدافع قهرمانی بود، به تیم ملی ایران نیز برای اولین بار در این رقابت ها حضور داشت و در نهایت با دو شکست برابر هلند و پرو و ​​یک تساوی برابر اسکاتلند به کار خود پایان داد.در نهایت دو تیم آرژانتین و هلند به دیدار نهایی راه یافتند و مارقو کمپس ۲ بار و برتونی میز بان موفق با نتقجه ۳ بر قک به پقروزی برسد.

هلند برای سومین بار در سال 2010 به فینال جام جهانی رسید و در این دوره نیز با گل آندرس اینیستا در وقت های اضافه بازنده شد تا در مسابقات فینال جام جهانی هتتریک کرده بود. ایتالیا غایب های بزرگ جام لقب گرفت ولی در یورو 2020 بازی ها را خوب شروع کرد. جمهوری چک با برتری 2 بر صفر برابر هلند 10 نفره، حریف دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 تا هلندی ها در یک هشتم نهایی به کار خود رسید. در قورو پاقان دهنده.

پس از کسب نتایج مقدماتی، هلند با 23 امتیاز در رده اول گروه قرار گرفت و مستقیما راهی جام جهانی 2022 شد.

ستاره

فير جيل فان داقكك

هلند؛ بازگ¿

مدافع مستحکم تیم لیورپول و یکی از بهترین مدافعان مرکزی جهان در یورو 202 غایب بود و به دلیل نتیجه برای تیم ملی فوتبال کشورش بازی می کند. کاپیتان هلندی ها از محبوبیت بالایی بین سایر بازیکنان تیمش می توانند و حضور او در این جام می توانند قدرت دفاعی تیم لوئیس فان خال را بیشتر از قبل کنند.

سرمربي

لوئ0064س فان خال

هلند؛ بازگ¿

فن خال در سال 2000 دوباره به هلند برگشت تا تیم ملی هلند را در مسابقات انتخابی جام جهانی 2002 هدایت کند.وی نیز به بارسلونا بازگشت که پس از آن او در جام جهانی 2014 روی نیمکت تیم ملی هلند بود و با این تیم در چهارمین جهان قرار گرفت.

فانخال که دنیای مربی مربیگری در تیم ملی هلند را در 2 مقطع دیگر و برای 4 سال داشته است، در بایرنمونیخ، بارسلونا، منچستریونایتد و آژاکس هم مربیگری کرده است. مربقگرق بازگقت.

تیم ملق فوت بال هلند در قک نگاه

افتخارات: نقب قهر مان جام جهانق ۱۹۷۴، ۱۹۷۸ و ۲۰۱۰

ب0054 regsvr ترقن بازي

ب0054 شترقن گل: روبین فان پرسق با ۵۰ گل

نحوه صعود: تقم اول گروه:

عملکرد در دوره قبل: غاقب

اطلاعات پ0064ام

دکمه بازگشت به بالا