مجله نشاط

امیدوارم بتوانیم مسابقات واترپلوی قهرمانی آسیا را میزبانی کنیم

رئیس فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو گفت: بعد از لغو بازی‌های آسیایی، مسابقات قهرمانی آسیا خبر خوبی است که امیدواریم این مسابقات را بگیریم.

محسن رضوانی در گفت و گو با مجله آنلاین، در مورد لغو بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ اظهار کرد: لغو بازی‌های آسیایی خبر خوبی برای ورزش ایران نبود. اهمقت داقات تا قک ارزقابق انجام regsvrod.

رئیس فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو به احتمال برگزاری مسابقات واترپلوی خوب قهرمانی آسیا در ایران اشاره کرد و گفت: یک خبر برای واترپلو هست و آنهم احتمال برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در همین سال است. اگر بتوانیم زنان و مردان را جدا کنیم.

رضوانی در قرارداد ویژه چیریچ با تیم ملی واترپلوی ایران گفت: قرار داد ۴ ساله چیریچ تا بازی‌های آسیایی بود که قطعاً با انجام مسابقات قراردادی با ما نمی‌توانست بود. باقد بکنيم م.

وی در ادامه گفت: سیاست و برنامه ما این است که مسیر واترپلوی صربستان را در ایران ادامه دهیم و همان مسیر را جلو ببریم. با چیریچ به دلیل مشکلات خانوادگی و دور بودنش بعید می‌دانم که می‌توان انجام داد. فنق به اقن نتیجه برسد.

وی در ادامه در خصوص تیم ملی شنا نیز گفت: با نظر کمیته فنی قرار است دو نفر به مسابقات قهرمانی جهان اعزام شوند. برنامه و کارها در حال انجام و هدف گذاری، حضور پر قدرت در بازی های اسلامی است.

وی در ادامه به دوره‌های قبل اسلامی اشاره کرد و گفت: شیرجه هم دو مدال طلا گرفت اما این دوره در مسابقات اسلامی شیرجه برگزار نمی‌شود.

اطلاعات پ0064ام

دکمه بازگشت به بالا