مجله تندرستی

بلیت فروشی برای بازدید از فضا شروع شد؛ ناقابل ۴۵۰ هزار دلار

بليت ت فرورق "و0054رجقن گلکتیکک" براق سفر به فضا آغاز قد

ویرجین گلکتیک در نوامبر سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که ۷۰۰ مشتری دارد و قصد دارد سفرهای تجاری را در سال ۲۰۲۲ ارسال کند و تا آن زمان می‌خواهد این تعداد به هزار نفر برسد. پاقبند است.

“مایکل کولگلازیر”(Michael Colglazier)، سیم‌کار ویرجین گلکتیک در بیانیه‌ای گفت: ما در ویرجین گلکتیک باور داریم که فضای تحول آفرین است. که عمل به حق من ظم را آغاز کرد

به یور کلق حدود ۷۰۰ نفر از جمله «اقلان ماسک» تاکن و قک تندلق برای

این شرکت امیدوار است قبل از شروع سفرهای تجاری خود که مجدداً آن را تا فصل پایانی سال ۲۰۲۲ به تعویق انداخته است، ۱۰۰۰ بلیت بفروشد.

بلیت فروشی از امروز چهارشنبه آغاز شد و برای عموم آزاد است. مشخص نیست بلیت فروشی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و ویرجین گلکتیک هنوز زمان پایان آن را مشخص نکرده است.

برای مثال ویرجین گلکتیک در اوت ۲۰۲۱ درست یک ماه پس از اولین فضای پروازی این شرکت با حضور بنیانگذار آن، ریچارد برانسون، به طور موقت فروش بلیت را با افزایش قیمت بازگشایی کرد. “ریچارد برانسون” بنیانگذار فضای مجازی “ویرجین گلکتیک” 11 ژوئیه به همراه پنج فرد دیگر که تمامی آنها از کارمندان شرکت داشتند، در قالب اولین فضای پروازی سرنشین دار بودند، اما این مبلغ به 450 هزار دلار تغییر کرد. پس از آن “ریچارد برانسون” به اولین میلیاردری تبدیل شد که با فضاپیمایی که خودش در ساخت آن نقش داشته، به فضا رفته است.

اقن پرواز ۹ روز قبل از اقنکه “جف بزوس” بنقان ‌گذار

ویرجین گلکتیک یک هواپیمای فضایی به نام ویاس‌اس‌یونیتی (VSS Unity) دارد که زیر بال‌های پخش به نام “ویاماس ایو” (VMS Eve) قرار می‌گیرد. با نیروي

این هواپیمای فضایی می‌تواند شش مسافر و دو خلبان را در خود جای دهد.

46

دکمه بازگشت به بالا