مجله نشاط

حضور دانشگاه آزادی‌ها در جمع برترین‌های جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اولین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان و همیاران با همکاری وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. ..


ب0054 قتر بخوانقد:

اچ


در آیین امتامی اولین جشنواره جایزه ملی شهید که با حضور سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مقام قهرمانی هم مازندران برگزار شد، عضو هیئت علمی گروه صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی به‌عنوان نفر از این جشنواره در استان مازندران برگزار شد. تجلقل شد.

این مراسم که در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها برگزار می‌شود در استان مرکزی هم از ابوالفضل قلعه‌ای کارشناس امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک به عنوان همیار نمونه با اهدای تندیس و لوح سپاس تجلیل برگزار شد.

حضور دان يگاه آزادي

در همایش سراسری تجلیل از معلمان، استادان و همیاران طرح شاهد از ۸۸ نفر همیار شاهد برگزیده تجلیل بود که استان مرکزی چهار نفر بود.(از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، دانشگاه اراک، آموزش و پرورش مدارس شاهد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی)

به گزارش خبرنگار آنا، فاطمه غفوری کارشناس امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز به‌عنوان همیار برگزیده طرح شاهد دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ برگزیده و در مراسمی با اهدای لوح سپاس قدردانی قرار گرفت. 4 ا۰۰۵۴ثارگران 5

حضور دان يگاه آزادي


ب0054 قتر بخوانقد:

عملکرد دان یگاه آزاد اسلامق لاهیجان در قک سال گذرته


دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در سال جاری ۳۵۰ دانشجو شاهد و ایثارگر در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. نیم سال تح جرنواره ملق اقثار در استان قدردانی که در زمینه‌های علمی، فرهنگی و ورزشی کسب افتخار کرده بود، در سال گذشته دانشجوی شهید مرتضی هدایت‌زاده بود که از دانشجویان کارشناسی حقوق واحد لاهیجان درگیری با رفیع شهادت نائل شد.

اولین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان و همیاران طرح شاهد در سالن شهید مناقبی فرد یزد به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به صورت وبینار همزمان با سراسر کشور برگزار شد و دو برگزدیده از دانشگاه آزاد اسلامی یزد (عضو هیئت علمی و مدیر) ¿

حضور دان يگاه آزادي

این همایش ملی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانی یزد، حجت الاسلام حسن زارع، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مقامات استان یزد برگزار شد و در پایان احمد صادقیان عضو هیئت علمی دانشگاه به عنوان استاد برگزیده و محسن اقبالی مدیر امور استان برگزار شد. اقثارگران به عنوان همکار برگزيي ده کرورق از دان regsvrگاه آزاد يزد تجليل قد.

حضور دان يگاه آزادي

دره مایق یت دان قگاه آزاد اسلامق خراسان جنوبی تجلقل قد.

حضور دان يگاه آزادي

به آنا از بیرجند در اولین همایش تجلیل از معلمان، استادان حوزه و دانشگاه و همیاران، دستگاه‌های آموزشی را که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونان و جمع‌آوری‌کنندگان از طرح‌های استان خراسان جنوبی در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود. به صورت وبینار برگزار شد از جواد علیزاده مسئول ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تجلیل و لوح سپاس معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به وی اهدا شد.

در اولین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان حوزه و دانشگاه و همیاران طرح شاهد اصفهان همزمان با سراسر کشور و به صورت وبیناری از نمایندگان دانشگاه آزاد اصفهان(خوراسگان) حاضر در این طرح تجلیل شد.

حضور دان يگاه آزادي

در این همایش که با سایر استان‌ها و با حضور مقامات کشوری و مدیران استانی در استان‌ها و در محل استانی این شهر از خدمات همیاران طرح در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، مدارس و حوزه‌های علمی قدردانی تشکیل شد.

در این مراسم از 9 نفر از اساتید نمونه حوزه و دانشگاه، معلمان و همیاران طرح شاهد اهدای لوح و تندیس تجلیل شد که در میان آنها نام سعید آذربایجانی عضو هیئت علمی گروه دندانپزشکی و رزمنده 8 سال دفاع مقدس و علی باقری مدیر امور شاهد و اقثارگران دان قگاه آزاد اسلامق استان اتفهان به چرم مق خورد.

حضور دان يگاه آزادي

انت خواب عضو هییت

حضور دان يگاه آزادي

کاروان کریمی‌زاده رئیس و عضو هیئت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان و شاهو رستمی کارمند در هم‌ملی تجلیل از استادان و همیاران طرح‌هایی را که به مناسبت گرامیداشت مقام والای معلم در جلسات محل جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزار شد، برگزار شد. دبیر ستاد شاهد این دانشگاه به‌عنوان همیار برگزیده کشوری طرح شاهد در دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1401 انتخاب و اهدای لوح و تندیس از طرف سیدامیر قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل شدند. ..

ب

کارشناس امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان همیار نمونه و اولین اولین همایش ملی تجلیل از معلمان و اساتید طرح شاهد انتخاب و معرفی شدند.

در اولین همایش ملی تجلیل از برترین ها و برگزیدگان معلمان، استادان و همیاران منتخب و نمونه دانشگاه ها و مراکز علمی کشور با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته معلم و استاد، همزمان با سراسر کشور و از برگزیدگان این همایش ملی با اهدایی. |

حضور دان يگاه آزادي

معصومه حیدرزاده کارشناس امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان همیار نمونه و برتر این همایش ملی معرفی و در این همایش سراسری و ملی که به صورت وبیناری برگزار می‌شود از وی در تالار جلسه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود. حضور مقامات استانق بااهدای لوح

انتحاق پیام / ۴۰۷۸ /

دکمه بازگشت به بالا