مجله هنری و فرهنگ

دیدارِ رئیس سازمان سینمایی با اصغر شاهوردی

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین، محمد خزاعی (سازمان سینمایی رئیس)، به همراه سیدمجید پوراحمدی (مدیرعامل صندوق اعتباری هنر)، عصر چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت به دیدار اصغر شاهوردی، صدابردار پیشکسوت سینمای ایران رفتند و از نزدیک جویای حال وی شدند.

خزاعی، رئیس سازمان سینمایی، همزمان با اجرای فعالیت‌های هنرمند برجسته این هنرمند گفت: «اصغر شاهوردی، متعهد و تأثیرگذار در سینمای ایران است که در این حادثه رخ داده است. اچ

وی در ادامه افزود: «دکتر اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر وضعیت آقای شاهوردی هستند و مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده حمایت و مساعدت از آنها هستند.»

پوراحمدی، صندوق اعتباری هنر نیز، ضمن ابلاغ سلام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این هنرمند گفت: «اصحاب فرهنگ و هنر، میراث جوامع زنده می‌شوند که توجه و رسیدگی به امور یکی از اصلی‌ترین وظایف اعتباری هنر است. با اجرای بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و اختصاص یارانه به این حوزه سعی می کنیم تا حدی به رفع دغدغه های موجود در فرهنگ و هنرهای خاص که در ایام بیماری گریبانگیر آنها باشد. ، ک مک کنقم.»

وی ضمن قدردانی از چندین ساله همسر این هنرمند افزود: «طی چند سال تلاش در کنار آقای شاه‌وردی باشد و در حد مقدورات صندوق از حمایت‌های لازم برای پذیرش در عین حال با تاکید بر مقام عالی تلاش برای تلاش برای بهبود شرایط اقدام کند. ا0054 نیرو

همسر اصغر شاهوردی در این دیدار از مسائل و مشکلاتشان در رابطه با بیماری و روند درمان این هنرمند و هزینه‌های آن با وزیر فرهنگ گفت.

اصغر شاهوردی که از اولین صدابرداران سرصحنه سینمای ایران است، در آبان سال 1386 در حالی که از سر صحنه فیلم «چراغی در مه» در شمال کشور در راه بازگشت به تهران بود، دچار سانحه رانندگی شد و به دلیل شکستگی مهره‌های کمر تا امروز در تخت بقمارق است.

صدابرداری فیلم‌های «هامون»، «پری»، «لیلا»، «قرمز»، «باشو غریبه کوچک»، «اجاره‌نشین‌ها»، «شاید وقتی دیگر»، «کیمیا»، «سارا»، «بانو»، «زیر پوست». گهر »و «خانه دوست کجا؟» رادر کارن امه کاری

در این دیدار، یزدان عشیری، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی، سیداحمد میرعلایی و محسن علی‌اکبری از تهیه‌کنندگان سینما نیز حضور داشتند.

دقدارِ رئيس سازمان سقن مايق بااقغر قاهوردي

۵۷۵۷

دکمه بازگشت به بالا