نماد سایت مجله آنلاین

قارچی که جایگزین گوشت خواهد شد

عوامل استارت آپ ATTA

* صنعت دامپر مسئول 15 درصد از انتشار گازهای گلخانه‌های و 80 درصد از استفاده از زمین در جهان است. اما بسیاری از آنها از امکانات مناسبی بهره‌مند هستند و برخی دیگر که امکانات مناسبی را نمی‌توان به ساخت یک ساختار هوشمند فکر کرد. در ادامه صحبت های یکی از بنیانگذاران این استان به نام “مدل سباستین” (سباستین) سیستم هوشمند برای پرورش قارچ توسعه می دهد. مدل) که خودق قک پرورق ده نده قارچاست را بازگو کرده اقم.

عوامل استارت آپ ATTA
عوامل استارت آپ ATTA

نام ATTA از کجا آمده است؟

ATTA نام لاتین مورچه های برگ بُر است که بیش از 30 میلیون سال است که آنها را در ایجاد مزارع قارچ نقش مهمی دارند. این رژیم غذایی بسیار سالم است و ATTA در حال حاضر یکی از بزرگترین و قوی ترین کلونی مورچه ها هستند.

0054ک مرکز پرور قارچ چگونه است؟

مرکز پرورش قارچ ما یک سیستم ماژولار است و می‌تواند هم در سالن‌های بزرگ و هم در فضای باز قرار گیرد. طراحی ماژولار (طراحی مدولار) یا مدولار بودن در طراحی، یک اصل در طراحی است که یک سیستم را به قطعات می‌سازد. کوچکتر به نام ماژول تقسیم می‌کند.

ان flo

قارچ‌ها جایگزین‌های فوق‌العاده‌ای برای گوشت‌ها هستند. این قارچ یک غذای لذیذ در نظر گرفته می‌شود و بیشتر با گوشت یا خرچنگ مقایسه می‌شود.

آ۰۰۶۴نده قرکت خود را یقپنج سال دقگر چگونه می

دو هفته دیگر اولین بار را برداشت می کند که آن را به رستوران ها و شرکت های فرآوری تولید می کند. تجهیزات خود را در سراسر جهان بفروشیم تا افراد زیادی را قادر به پرورش قارچ به حرفه‌ای و مقرون به صرفه کنیم و علاوه بر آن در رژیم غذایی اروپایی خود را نیز سالم‌تر و پایدارتر کنیم.

چه چرگسور زين و آورق غما را بهتر از بقيه مقدّد؟

سیستم ماژولار ما این مزیت را دارد که می‌توان با سیستم‌های کوچک شروع کرد و آنها را در سرمایه‌گذاری‌های افزایش تولیدکننده قرار داد. اقده الق در آن خواهان داشت.

خروج از نسخه موبایل