مجله تندرستی

نکاتی که برای قبولی داوطلبان تجربی در کنکور معجزه می‌کنند

در بازی

از دو ماه دیگر تا کنکور سراسری ۱۴۰۱ فرصت کمتری باقی مانده است. ..

با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌ها، می‌توانید در شروع مطالعه صحیح و کاربردی کمک‌هایی را انجام دهید و با استفاده از آن‌ها می‌توانید از کنکور خود کسب کنید.

به گزارش شفاف، شروین مسیح، مشاور تخصصی کنکور گفت: مدت زمان کوتاهی تا کنکور سراسری باقی مانده است و باید ببیند که آیا دانش آموزان رشته تجربی و متقاضیان پزشکی می توانند مدت زمان خود را اجرا کنند یا خیر؟

به تازگی دیده می شود که برخی از مشاوران و برنامه ریزی ها با برخی از وعده ها به داوطلبان کنکور اجازه قبولی در رشته ها و شرکت های معتبر می دهند که این موضوع را تنها برای دانشگاه ها صحت دارد که برنامه ریزی خود را به درستی انجام دهند و هم اکنون به فکر باشند. جمع بندق میالب کتاب هستند.

این مشاور تخصصی کنکور گفت: اگر متقاضیان کنکور به درستی درس نخوانده اند، زمان باقی می ماند بهترین فرصت برای این است که آن ها تلاش کنند خود را بکنند؛ اما نمی توانم صددرصد را قبول کنم در دانشگاه های سطح یک داد.

برخی از دانش‌آموزان می‌گویند که باید کارهایشان را انجام دهند، اما گاهی اوقات هزینه، کمک گرفتن و راهنمایی مشاوران موضوعی نیست.

ب

مسیح افزود: دانش آموزی که سعی می‌کند و تلاش می‌کند، می‌کند، می‌تواند با کم‌نتیجه دست آورد؛ بنابراین، تنها نتیجه را نمی‌توان به دست آورد و نباید این باور داشته باشد که به اندازه کافی برای پذیرش در دانشگاه‌ها هزینه‌ای نداشته باشد.

با تغییر نظام و سیستم کنکور سعی کنید تا راه‌هایی که قبلاً برای نتیجه گرفتن دانش‌آموزان وجود داشته باشد، کوتاه می‌شوند.

این مشاور تخصصی کنکور اضافه کرد: سوالات کنکور ترکیب شده اند؛ بنابراین داوطلب باید هوشیار باشد و مطمئن باشد که باید باشد.

دان ال

مسیح گفت: در نهایت توصیه‌های صریح برای زمان زیادی باقی مانده تا کنکور این است که دانشجویان رشته تجربی به علت تغییر در کنکور و جدا شدن از دفترچه‌های سوالات هم اکنون ریاضی و زیست را در یک روز و نوبت با هم مطالعه کنند.

داوطلبان رشته تجربی دروس شیمی و را باید در کنار هم بخوانند و تست‌های آن را با هم بزنند و از آن جایی که پاسخ برگ‌های سوالات جدا از هم هستند، پس باید آزمایش‌ها را به صورت مجزا تمرین کنند.

گزار ش / نکاتی که براق قبولی داویل بان تجربی در کنکور معجزه مقکند.

این مشاور تخصصی کنکور اضافه کرد: دانشجویان رشته تجربی باید دقت کنند که دروس عمومی بسیار واجب هستند و دروس ادبیات فارسی، عربی، زبان و معارف اسلامی را باید بسیار مطالعه کرد تا اطلاعات لازم آن را کسب کنند.

اگر تست‌های دروس عمومی در جلسه کنکور به درستی پاسخ داده شود، داوطلبان در ادامه جلسه با ترس و دلهره سوالات را جواب خواهند داد و شاید نتیجه دلخواه را کسب نکنند؛ بنابراین بهتر است که این دروس جزء برنامه‌های آن‌ها قرار گیرد و مطالعه آن را فراموش کنند. نرود.

دروس عمومی در کنکور محل خود را دارند و به رتبه داوطلبان کمک زیادی می‌کنند؛ بنابراین باید در برنامه‌ریزی داوطلبان قرار بگیرند، اما در نهایت در چند روز قبل از خرداد، یعنی امتحانات دروس را به صورت تشریحی مطالعه و خود را انجام دهند. براق امتحان آماده کنند.

فارغ‌التحصیلانی که امتحان نهایی ندارند، بهتر است که با برنامه ریزی‌های لازم برای سوالات نهایی دانش‌آموزان پاسخ دهند تا خود را ارزیابی کنند؛ چرا که سطح سواد عامل اصلی برای نتیجه گیری در کنکور است.

منبع: باقگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا