اقتصادیمجله کسب و کار

استفاده های چاپ استیکر و مش در تبلیغات

چاپ استیکر و چاپ مش و کاربرد آنها چیست؟

چاپ استیکر و چاپ مش از روش‌های تبلیغاتی موثر و کاربردی هستند که صاحبان کسب و کار می‌توانند برای تبلیغات موثر از آن استفاده کنند. با چاپ استیکر و چاپ مش می‌توان در بهترین و پردیدترین مراکز عمومی اقدام به تبلیغات به شکل موثر کرد. برای اثر گذاری بیشتر مش و استیکر بایستی در چاپ مش  و چاپ استیکر اصول طراحی و تبلیغاتی را رعایت کرد.

چاپ استیکر چیست؟

متریال مورد استفاده برای چاپ استیکر  یا همان چاپ وینیل، pvc  است که این جنس ویژه باعث خاصیت ضد آب و رطوبت استیکر شده است. از این رو چاپ استیکر را می‌توان در مکان های مختلف بدون هیچ گونه محدودیتی نصب کرد.  چاپ استیکر  و مش  دارای چسب در پشت آن بوده که عملیات نصب آن را آسان ساخته است. چاپ استیکر در دو نوع کلی شیری و شیشه ای امکان پذیر است. استیکر شیشه‌ همانطور که از نام آن مشخص است، پس از چاپ همانند شیشه از دو طرف دید دارد و استیکر شیری دارای زمینه سفید بوده و تصویر در آن از یک طرف دید دارد.

چاپ مش چیست؟

مش نیز همانند استیکر دارای جنس pvc  است، با این تفاوت که چاپ مش دارای سوراخ‌هایی است که برای عبور نور هستند. از این رو برای مکان‌هایی که نیاز به حفظ نور محیط بوده، استفاده از چاپ مش بسیار مناسب است. چاپ مش کاربرد فراوانی در صنعت تبلیغات دارد و از روش های تبلیغاتی مناسب محسوب می‌شود. مش هم همانند استیکر خاصیت ضد آب دارد که کاربرد آن را آسان ساخته است.

کاربرد چاپ استیکر و چاپ مش

چاپ مش و استیکر را می‌توان هم برای فضای داخلی و هم فضای خارجی استفاده کرد، جنس خاص استیکر و مش باعث ایجاد قابلیت نصب آسان چاپ استیکر و مش شده است. چاپ مش و استیکر دارای انواع مختلفی است که قابیلت استفاده از آنها را در مکان‌های مختلف فراهم کرده است. چاپ های براق و یا مات می تواند بسته به میزان نور محیط مختلف انتخاب شوند. چاپ مش و استیکر را می‌توان روی شیشه نصب کرد، از این رو یکی از روش‌های تبلیغاتی مناسب برای نصب بر روی شیشه مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، کف پاساژها و مراکز خرید بوده و می‌تواند برای خریداران کالا و خدمات بسیار جذاب و کاربردی باشد.

چاپ استیکر ماشین

یکی دیگر از موارد استفاده چاپ استیکر، چاپ استیکر ماشین است. ماشین‌ها و وسایل نقلیه به دلیل اینکه مسافت‌های فراوانی را طی و در معرض دید مخاطبان فراوانی قرار می‌گیرند،  گزینه مناسبی برای تبلیغات جمعی و گروهی هستند. چاپ استیکر ماشین بایستی متناسب با ابعاد مختلف باشد و تنها واحدهای معتبر چاپی هستند که می‌توانند چاپ استیکر و مش را با ابعاد بزرگ و دلخواه انجام دهند. شما بارها ماشین های یخچال دار را دیده‌اید، یکی از موارد کاربردی استفاده از چاپ استیکر، کاربرد روی ماشین‌های یخچال‌دار است. وسایل نقلیه پخش شرکت های صنایع غذایی و تجاری به خوبی می توانند از چاپ استیکر و مش استفاده کنند.

چاپ استیکر ماشین بایستی با کیفیت بالا انجام شود، زیرا در معرض باد و باران و نور فراوان قرار می‌گیرد و بایستی با کیفیت بالا انجام شود تا طول عمر مناسب را اثر چاپی داشته باشد. استفاده از جوهرهای مرغوب و یا استفاده از لمینت کردن و دستگاه‌های مناسب می‌تواند کیفیت بالاتری را برای چاپ استیکر ماشین فراهم کند. برای تبلیغات بهتر بایستی چاپ استیکر و چاپ مش به بهترین نحو ممکن انجام شود، از این رو واحد چاپی بایستی از دستگاه‌های مناسب و به روز برای این امر استفاده کند، استفاده از فناوری چاپ اکوسالونت می‌تواند کیفیت بالاتری برای چاپ استیکر و مش فراهم کند. استفاده از جوهرهای با کیفیت می‌تواند کیفیت بالاتری را برای چاپ فراهم کند. چاپ با تنوع رنگی و ایجاد در اندازه‌های مختلف و استفاده از جوهر چاپی با کیفیت می‌تواند اثری زیبا و موثر را برای مخاطبان فراهم کند.

لمینت استیکر و مش

یکی از موارد تکمیلی که می‌تواند در چاپ استیکر و چاپ مش لحاظ شود، لمینت کردن استیکر و مش پس از چاپ است. لمینت کردن هم زیبایی چاپ را افزایش داده و هم دوام و کیفیت را افزایش می‌دهد. روکش لمینت باعث افزایش دوام و پایداری و افزایش مقاومت به سایش و خش شده که باعث افزایش عمر به کارگیری چاپ مش و استیکر می‌شود.

چاپ مش هنرنوین و چاپ استیکر می تواند حاوی پیام تبلیغاتی و معرفی یک برند شامل لوگو و اطلاعات خاص یک کالا و یا خدمات باشد که در این مورد چاپ مش و استیکر کاربرد تبلیغاتی دارد و گاهی می توان برای زیباسازی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد که در این مورد کاربرد تزئیناتی دارد.

از خواص بارز استیکر و مش می توان موارد زیر را نام برد:

* ضد آب و رطوبت بودن

* قابلیت شستشو استیکر و مش که این امر باعث شده همواره تازگی و تمیزی استیکر و مش را بتوان حفظ کرد.

* قابلیت نصب و جدا شدن آسان استیکر و مش

* مقاومت و پایداری بالا که باعث عدم پارگی بخصوص در شرایط محیطی مختلف شده است.

نصب چاپ استیکر و مش

برای نصب چاپ استیکر و چاپ مش موضع مورد نظر را  بایستی به خوبی تمیز کرد و با استفاده از آب و مایع ظرفشویی عملیات نصب را انجام داد. بایستی دقت کرد زیر چاپ حبابی نباشد و اگر حبابی بود با کارتک حباب را از بین برد تا چاپی صاف و بدون حباب در معرض دید مخاطبان قرار گیرد. نصب استیکر بر روی سطوح صاف و صیقلی بسیار آسان است.

استیکر و مش در صنعت تبلیغات بسیار مهم و کاربردی بوده و باعث افزایش محبوبیت برندهای مهم تجاری شده است. می توان بر روی دیوارها و سطوح اجسام، شیشه‌های پر بازدید به بهترین نحو ممکن چاپ مش و استیکر را به کار برد.

چاپ استیکر و چاپ مش در آذین هنر

اگر به دنبال چاپ استیکر و چاپ مش و خدمات چاپی به ویژه چاپ پاپ آپ با کیفیت بالا هستید می‌توانید به مرکز آذین هنر مراجعه کنید. این مرکز از آخرین تکنولوژی چاپی برای چاپ مش و استیکر بهره برده  و با قیمت مناسب اقدام به چاپ می‌کند. قابلیت سفارش آنلاین در این مرکز فراهم بوده که این امر به مشتریان کمک فراوانی می کند. جهت خدمات تهیه و چاپ استیکر و مش شما می‌توانید به وب‌سایت آذین هنر مراجعه کنید و با شماره تماس های ذیل تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت مشورت کنید.

استفاده های چاپ استیکر و مش در تبلیغات

چاپ استیکر به عنوان یکی از روش های مقرون به صرفه برای تبلیغات به حساب میاد که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار میگیره و برای شناسایی برند و کسب و کار تجاری آنها بسیار کارآمد است.

چاپ استیکر انواع مختلفی دارد اما چاپ استیکر به صورت شیشه ایی یکی از بهترین نوع آن به حساب میاد.  بیشتر چاپ استیکر کوثر پرینت در اشکال هندسی ، دایره مستطیل و سایز های مختلف بصورت لبه گرد وصاف می باشد. استیکر ها بیشتر مورد مصرف در بسته بندی محصولات یا اجسام فلزی … یا بصورت تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند ، یکی از مزایای چاپ استیکر چیدمان در شیت کاغذ چسبدار در سایز های مختلف به صورت نیم تیغ خورده میباشد . که باعث سهولت در چسباندن و بهینه سازی کاغذ می شود، در صورت نیاز به درخشندگی بیشتر و مقاوم تر شدن از پوشش یو وی  و یا سلفون استفاده می شود .

ویژگی های چاپ استیکر

قابل شست وشو

استفاده در دکوراسیون های زیبا و جذاب

قابل نصب بروی انواع سطوح مثا آینه و شیشه و حتی چوب ،درب اتاق ،درب کمد بجای چاپ چوب و یخچال

در چاپ استیکر ها استفاده از برش کاتر پلاتر و و روکش لمینت که از ایجاد خط و خش و تابش نور خورشید جلوگیری میکنه  امکان پذیره

نصب استیکر

برای نصب مکانی رو ک  مخوایید استیکر و نصب کنید کاملا تمییز کنید  بدون هرگونه گرد و غباری

برای تمییز کردن بهتره از دستمال خشک  استفاده کنید

توجه کنید که سطح رو کاملا خشک نکنید و بعد از چسباندن با کاردک هوای زیر استیکر رو خالی کنید

صبر داشته باشید و 24 ساعت زمان بدید تا کاملا خشک بشن

در اطراف کار یک سانت سفیدی در نظر بگیرید تا چسبندگی لبه کار از بین نرود.

محل های مورد استفاده چاپ استیکر

از چاپ استیکر برای تبلیغات بر روی اتوبوس، مترو ،ماشین و کامیون و … هم چنین بر روی درب و کف فروشگاه ها پاساژ ها و نصب روی دیوار های رنگ شده منازل و…

و به طور کلی تمامی محل هایی که سطح صاف و صیقلی دارند برای نصب میتوان از چاپ استیکر استفاده کرد

بک لایت و کاربرد آن

از چاپ بک لایت می‌توان در مراکز خرید ها و پاساژ ها استفاده کرد به‌عنوان‌مثال در رستوران‌ها بسیار تأثیر بسزایی دارند و اثر زیادی بر مشتری می‌گزارد. پزشکان و مهندسان نیز در دفاتر کار خود می‌تواند از بک لایت بهره ببرند. معرفی محصولات با بک لایت به‌خوبی میتونه تاثیر گذار باشه و مشتری را به خود جلب کنه. بک لایت ها به‌عنوان تابلوهای تبلیغاتی سازه مناسب برای تبلیغات بخصوص در غرفه‌های نمایشگاهی به حساب می آیند. لایت باکس‌ها جهت دکوراسیون داخلی و زیباسازی محیط نیز کاربردفراوانی  دارند.

تابلوهای بک لایت در ایستگاه اتوبوس و نقشه‌های راهنمای شهری گرفته تا مراکز خرید، فرودگاه‌ها، رستوران‌ها، نمایشگاه‌ها و… قابل مشاهده هستند. هزینه پایین چاپ بک لایت از علل محبوبیت این سازه تبلیغاتی است که باعث میشه بسیاری از افراد برای نمایش کسب و کار خودشون و جذب مخاطب و مشتری از آنها استفاده کنند.

استند رول آپ چیست؟

حتی اگر که کسب کار شما دارای یک تیم فروش بسیار حرفه ایی است که شما به کمک آنها به آینده کسب و کار  و فروش مجموعه خودتون امید دارید در کنار آنها نیازمند تبلیغاتی هستید که بتونه کمک کننده تیم شما در این مسیر باشه. استندهای رول آپ به عنوان ابزاری جادویی برای اعضای تیم فروش شما به کار می آیند. برای دریافت و سفارش چاپ رول آپ کوثر پرینت به لینک قبل مراجعه کنید.

هرساله، رویدادها، نمایشگاه های تجاری و همایش های فروش فراوانی برگزار می شود که خرید ابزارهای تبلیغاتی متناسب با هر کدام دغدغۀ بزرگی است. اما با خرید این نوع استند رول آپ ها می‌توانید از شر بسیاری از دغدغه های مربوط به سازهای تبلیغاتی و نمایشگاهی رها شوید و بدون هیچ دردسر خاصی برای دفعات بسیار از این استند استفاده کنید پس در نتیجه میتوان گفت رول آپ ها یکی از ابزار های تبلیغاتی هستند که لازم نیست با هر نمایشگاه آنها رو تعویض کنیم بلکه به راحتی در ده ها نمایشگاه قابل استفاده هستند..

رول آپ استند، استندی متشکل از یک پایه آلومینیومی و بنر است که به راحتی توسط یک نفر در کمتر از چند دقیقه برپا می شود. شما می توانید این نوع استند را هرجایی که می‌خواهید قرار دهید و بیشترین توجه به کار و کسبتان را دریافت کنید و از این طریق به اهداف فروشتان کمک کنید و به جذب مخاطبین بپردازید البته با حداقل هزینه .

دکمه بازگشت به بالا