مجله نشاط

تصمیم فرهاد حرفه‌ای اما بی‌معرفتی بود/ موافق گزینه داخلی برای استقلال هستم

محمد نقک سقرت در گفت وگو با مجله آنلاین

تقمقم فره اد حرفه ‌اق اما بق

پرکسوت استقلال گفت: گ ¿

محمد نیک سیرت، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری مجله آنلاین درباره عملکرد استقلال در فصل گذشته اظهار داشت: مدیریت فصل گذشته تمام امکانات را برای کادر فنی فراهم کرد دلیل آن همجورلو بود که مدیر ورزشی است و در عملکردی بی‌نظیر بر جای. آن‌چنانی مالی وجود نداشت.

و0054 در ادامه افزود: در نهایت استقلال قهرمانی را به دست آورد بدون شکست دو نفر از بهترین بازیکنان تیم جدا شدند و تیم های خارجی را خریداری کردند.

اچ اگر خاطرتان باشد زیدان پس از قهرمانی با رئال مادرید از این تیم خداحافظی کرد و گفت پس از دوره ای برمی‌گردم. فضاهای حاشیه خلیج فارس به هر حال بهتر از اینجاست اما از نظر هوای مجدی بار اولی نیست که اینگونه جدا می شود. تصمیم با خود او اما به نظرم استقلال به او خیلی کم کرد و بها داد. |

پ0054 گکسوت آبي به نظر گزینه‌های داخلی گزینه‌های خوبی هستند و مربیان استقلالی خوب کم نیستند.نکونام در بالاترین سطح حضور دارند. با مهدی در ارتباطم و می دانم چقدر پیشرفت کرده است. است.

و0054 در پاقان افزود: فصل گذشته فرهاد عالی کار کرد اما خب اشکالاتی هم وجود داشت که به دلیل عملکرد تیم از آن‌ها چشم پوشی شد. تیم مق

انتحاق پیام //

دکمه بازگشت به بالا