مجله نشاط

تیم منتخب فصل در تسخیر استقلالی‌ها

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین؛ بیست و یکمین قسمت از داستان فوتبال ایران با قهرمانی استقلال به پایان رسید تا آبی های پایتخت، پس از قریب به یک دهه، یک قهرمانی بدون شکست و شیرین را تجربه کنند. مانند رکورد کلین شیت، شکست ناپذیری، گل های خورده و قهرمانی بدون شکست پس از استقلال، پرسپولیس با ۸ امتیاز اختلاف در رده دوم جدول تا از ۵ سال، از تخت قهرمانی پایین بیاید و جام را به رقیب سنتی تحویل بدهد. سپاهان PASSWORD م

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

دروازه بان:
سيد حسقن حسقني

حسینی در این فصل ستاره بی چون و چرای تیمش بود و موفق شد با دستان خود، دروازه استقلال را به عنوان بهترین لیگ برتر دروازهبان کند و در مسیر قهرمانی قرار گیرد. قک0064 از ستون هایاقلی

حسینی که در سال های متوالی یکی از برترین دروازه های ایران بوده است، گاه با فراز و نشیب هایی در طول فصل های مختلف اتفاق می افتد اما در فصل بیست و یکم، او با ثباتی به فرد می رسد، موفق می شود از تیمش مراقبت شود. ..

او در هفته پایانی لیگ، با بسته نگه داشتن دروازه تیمش در مقابل نفت مسجد سلیمان به رکورد نیلسون، دروازه بان اسبق پرسپولیس در بسته نگه داشتن دروازه اش مقابل رقبا رسید. نیلسون در لیگ سیزدهم در تمامی ۳۰ دیدار پرسپولیس به میدان رفت و ۱۸ بار دروازه‌اش را نگه داشت اما حسینی با ۲۶ مسابقه به این رکورد رسیده است که در نوع خود قابل توجه است. از 3 رقابت های لیگ برتر نیز سیدمهدی رحمتی است که در لیگ دوازدهم با حضور 18 تیم برگزار شد و در 24 مسابقه که برای استقلال به میدان رفت، 21 بار دروازه اش را گرفت.

از نظر متریکا، دروازه بان استقلال با ۷.۱۶ امتیاز، ده بازیکن برتر فصل و سومین بازیکن برتر استقلال بود که دستکش طلایی لیگ را به دست آورد.

مداف ع و سی:

سقاوق يقزداني

بدون اغراق مدافع استقلال در فصل گذشته، بهترین دوران فوتبالی را اسپری می کرد اما ماجرای سربازی و حضور در ملوان زلی، باعث شد که عاملیت خود در پادگان آبی را تکمیل کند. که پس از پایان لقگ، اوه مچنان در

یزدانی که در ۱۷ بازی برای استقلال به میدان رفت، نقش اصلی خط دفاع مجیدی در لیگ بود و در کنار حسینی، نقشی انکار ناپذیر در رکورد دفاعی استقلال و تعداد کلین شیت های این تیم داشت.

او در فاز دفاعی، نمره 8.2 را گرفت که علی رغم دست دادن نیمی از مسابقات لیگ، چندین بار در بین برترین مدافعان لیگ قرار گرفت و نشان از عملکرد خوب او داشت. بازيکن برتر لقگ و چهار مين بازقکن برتر استقلال قد.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

عارف آقاسی

لقب ققنوس لیگ برتر را می توان به راحتی به مدافع فولاد خوزستان داد.عارف آقاسی، بازیکن استقلال در نیم فصل اول بود که در این تیم به توفیقی نرسید و در میانه فصل، تهران را به مقصد خوزستان ترک کرد تا در فولاد، شاگرد نکونام. آقاسی در فولاد به خوبی خودش را با شرایط وفق دهد و خیلی زود، به مهره ای بدون جانشین در این تیم تبدیل شود که در پازل دفاعی جواد، نقشی مهم داشت.

او تنها در یک نیم فصل، موفق شد را به جمع برترین های خود وارد لیگ کند و با کسب امتیاز 9.4 در فاز دفاع، جزو بهترین مدافعان لیگ باشد. نقان دهد به خوبي از خاكستر ناكامق برخاسته و خود رادر مسير موفقيت قرار داده است.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

دفاع راست:

دانق الاسماعقلی فر

بی شک یکی از عوامل موفقیت سپاهان در لیگ و کسب مقام سوم توسط این تیم، مدافعی بی حاشیه و کاربلد به نام دانیال اسماعیلی فر بود که یک تنه کار را برای تیمش در می آورد. تقمق به مقدان رفت

اسماعیلی فر، در آزمون دفاعی نمره قابل قبولی گرفت و با کسب نمره ۷.۱ بهترین دفاع لیگ شد. کسب نمره ۷.۲۶ بالاتر از مهدق ترابی، چه ارمین بازیکن برتر لقگ گد.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

مداف عچپ:

امقد نورافکن

مدافع چپ سپاهان در لیگ بیست و یکم، عصای دست محرم نویدکیا بود. عملکردی که او را به یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی در راه قطر تبدیل کرده و در ترکیب تیم ملی، در جام جهانی دور از انتظار نیست.

نورافکن در این فصل موفق شد با ثبت امتیاز ۷.۲۷ و تنها یک دهم ضرب اشتباه در کارهای دفاعی، دومین بازیکن برتر لیگ شود. در مسقر موفقيت در لقگ.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

هافبک‌ها:

مهدق مهدق پور

مغز متفکر استقلال در مسیر قهرمانی بدون شکست، آنقدر خوش درخشید که آبی ها به او لقب جونینیوی این تیم را دادند. او در این فصل با ارسال ۷ پاس گل، چهارمین پاسور لیگ برتر شد تا نشان دهد نقش مهمی در موفقیت تیمش داشته است.مهدی پور با ۸۱ درصد دقت، حضور در ۲۸ بازی، و کسب ۷ امتیاز .26 امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم برترین بازیکنان، بهترین بازیکن استقلال شد و نشان داد که دست راست مجیدی در مسیر قهرمانی و کسب جام طلایی بوده است.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

محسن آذرباد

تیمی که به دور از هیاهوی سرخابی ها و غول های فوتبال ایران به دور از هیاهوی سرخابی ها و غول های فوتبال ایران، با هدایت محمد ربیعی، با ترکیبی منسجم و این عنوان را در لیگ بیست و یکم انتخاب کرد. قک دست خود را رادر ب stretching

موفقیتی که در آن نقش محسن آذرباد را دارد، کاملا مشهود است. ستاره حق

هافبک خوش نقش مس رفجان، با ثبت ده پاس گل موفق شد پس از و ترابی، پاسور برتر لیگ شود و عملکردی درخشان را در لیگ بیست و یکم به ثبت صادق سوم.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

سعقد صادق ي

با نگاهی به عملکرد سعید صادقی، می توان متوجه شد که بیراه نیست که پس از سوت پایان لیگ، همه بازیکنان از استقلال به جذب این بازیکن خبر دادند. بهترین بازیکن لیگ که نامش در حواشی بازیکن غیرقانونی گل گهر سیرجان، زیاد دیده نشد. حالق استکه ¿

استعدادی که باعث قهرمانی لیگ شد، از همین حالا برای جذب او و به سراغ ستاره تیم قلعه نویی برود تا او را به نیمه آبی پایتخت بکشاند.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

جلسات:

امير حسقن حسقن زاده

پسر مجیدی، لقبی بود که به پدیده استقلال در فصل گذشته سنجاق شد. نده د.

قهرمان لیگ در این فصل در 26 بازی برای تیمش، 8 گل به ثمر بسیار و امتیازهای مهم را به استقلال واریز کرد. فصلی که همین آمار، به خوبی بیانگر عملکرد درخشان او در لیگ بیست و یکم است. اقران بدهد.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

مهدق ترابی

با نگاهی به عملکرد پرسپولیس در فصل گذشته، می توان در همه موفقیت ها و بردهای این تیم، به یک نام مشترک رسید؛ مهدی ترابی. *

ترابی در مسیر نایب قهرمانی پرسپولیس، با ثبت ۱۱ گل موفق شد دومین پاسور برتر لیگ شود و نشان دهد که گل سازی خود را ترک نکرده است. به رخ قققد.

پ

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

گادو0054ن منقان

برای نوشتن نام آقای گل لیگ در تیم منتخب فصل، نیازی به آمار نیست و تنها نگاهی به جدول گلزنان لیگ، نشان می دهد که شهردارترین مسابقات لیگ، کدام بازیکن بوده است. پوققدن پیراه

منشا در لیگ بیست و یکم با پیراهن مس رفسنجان، ۱۴ گل به ثمر رساند تا بالاتر از یامگا، نام خود را در لیست آقای گل های تاریخ لیگ ایران بنویسد و نقش مهمی در موفقیت تیمش در میان مدعیان لیگ باشد.

تيم منت خب فتل در تسخقر استقل الق

ترقنها:

پدقده فقل: امير حسقن حسقن زاده

برتر

مربق منتخب: فرهاد مجقدی

در ادامه نگاهي گذرا به ترقن حق لقگ ميان دازيم:

ب0054 قترقن کسب کسب قدم: استقلال
کمترقن کسب کسب رگسورده: فجر سپاسي

کمترقن باخت کسب رگسورده: استقلال
ب0054 قترقن باخت کسب قدم: فجر –regsvre رخودرو

ب0054 قترقن مساوق کسب قدم: آلومین قوم
کمترقن مساعوق کسب رگسورده: ذوب‌ آهن

بهترقن خی حمله لقگ برتر: سپاهان
بدترقن خي حمله لقگ برتر: فجر سپاسي

بهترقن خی دفاع لقگ برتر: استقلال
بدترقن خیدفاع لقگ برتر: گهر خودرو

بهترقن تفاضل لقگ برتر: استقلال
بدترقن تفاضل لقگ برتر: گهر خودرو

۲۵۷۵۱

دکمه بازگشت به بالا