مجله نشاط

ریکاردو ساپینتو سرمربى استقلال شد + عکس

به گزارش شفاف و به نقل از کانال خبری باشگاه استقلال، ستاره سابق تیم ملی فوتبال پرتغال و باشگاه اسپورتینگ با بیش از 12 سال مربی مربیگر و حضور متوالی در رقابت های باشگاه های باشگاهی و قاره اروپا با باشگاه استقلال به تفاهم رسید و به سرمربی جدید تیم فوتبال این تیم رسید. باقگاه انتخاب قد.

ساپینتوی 49 ساله با تجربه اسپورتینگ لیسبون و براگا در پرتغال، واسکودوگامای برزیل، ستاره سرخ بلگراد، تیم‌های باشگاهی از یونان، ترکیه و لهستان، استاندارد لیژیک بلژیک و انتخاب به‌عنوان برترین مربی سال در این کشور نیز به عنوان قهرمانی در جام حذفی بلژیک انتخاب می‌شود. نخستين بار حضور در فوت بال باقگاهى اقران را تجربه خواهد كرد.

ساپینتو علاوه بر قهرمانی در جام بلژیک با استاندارد لیژ، نایب قهرمان لیگ این کشور است.همچنین با ستاره سرخ بلگراد نایب قهرمان لیگ شد و علاوه بر آن در مقام سومی با ورزش لیسبون با حذف منچسترسیتی به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کرد. ساپینتو با براگا از مرحله گروهی لیگ باشگاهی اروپا به‌عنوان بهترین تیم گروه صعود کرد، در حالی که براگا در این مرحله بهترین آمار دفاعی و هجومی را داشت.

این مربی پرتغالی در طول هفته گذشته و پس از شروع مذاکره، اطلاعاتی را درباره شرایط استقلال و بازیکنان تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران جمع آوری کرد و به زودی برای مراسم معارفه به ایران آمد. به من ظور تداوم قهر منق در

دکمه بازگشت به بالا