مجله رویداد

مجوزهای تخریب متروپل صادر شد

رئیس هیئت مدیره‌جمهور با بیان اینکه آواربردای متروپل ادامه دارد، از تخریب سازه باقی مانده متروپل پس از پایان آواربرداری سخن گفت و افزود: مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است.

به گزارش مجله آنلاین، سید صولت مرتضوی در حاشیه بازدید از متروپل در جمع خبرنگاران با تسلیت حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل، اظهار کرد: لازم است از تلاش های ارزنده مسوولان کشور و استان خوزستان در امداد و نجات و حمل و نقل گرفته شود.

رئیس‌جمهور در بازدیدی که دستورات لازم را صادر کردند.

مرتضوی متذکر شد: فرماندهی عملیات آوارسازی و مدیریت کار با استاندارد است که با تدبیر پیش رفته و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان پیمانکار و دستگاه‌های اجرایی اجرا می‌شوند.

وی کرد: مجوزهای لازم برای تخریب پیش‌بینی شده و چندین کار ادامه دارد، یعنی پس از آواربرداری، عزیزان برای تخریب بقیه سازه‌ها خواهند کرد، همه دستگاه‌ها پای کار هستند.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به سفر نوروز 1401 رئیس‌جمهور به استان خوزستان یادآور شد: حسب دستور‌جمهور در ایام به منظور بررسی پیشنهادات استان خوزستان، در طرح‌های ویژه توسعه همه شهرهای آبادان و خرمشهر به استان خوزستان آمدم تا با برنامه‌ریزی مدون، مشکلات شهرستان‌ها. استان احصا

اطلاعات پ0064ام

دکمه بازگشت به بالا