مجله نشاط

نایب قهرمان وزنه‌برداری جهان: برای خرید مایع ظرفشویی هم التماس می‌کردیم

نایب قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: فدراسیون شفاف توضیح می‌دهد وقتی برای خرید مایع ظرفشویی هم التماس می‌کردیم، منظور از ارائه امکانات چه چیزی است.

مصطفی جوادی در گفت‌وگو با مجله آنلاین در واکنش به صحبت‌های شورای فدراسیون وزنه‌برداری مبنی برنکه نمی‌تواند بریز و بپاش کند، بیان کرد: بحث ما اردوی خارج از کشور نبوده است که آقای مرادی عنوان می‌کند، نمی‌تواند بریز و بپاش کند. مواردی است که حتی یک فرد عادی هم برای یک زندگی روزانه خود به آنها نیاز دارد.

او ادامه داد: من از مسابقات قهرمانی جهان در مورد کیفیت بد غذاها صحبت کردم اما شرایط نه تنها بهتر از این بود که بدتر هم نشد. ملی در اردوی باقی می ماند، به دلیل شرایط بدی که وجود دارد، آسیب می بیند. ..

ناقب قهر مان و زنه ‌بردارق جهان: برای

* *

جوادی در مورد اینکه گفته شده است برای تمرینات تیم ملی، اردو را ترک کرده اند، تصریح کرد: ما به هیچ عنوان به خاطر تیم ملی اردو را ترک نکردیم و فقط به خاطر شرایط بد اردویی و اینکه سلامتی خود را به خطر نیفتد، تبدیل کرد. مجبور به ترک اردوق تیم ملی قدیم.

*نمی

وزنه‌بردار ایران در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنم شرایط تغییر کند؟ اردوهایی که بهترین اردوها را برگزار می‌کنند نه تنها در ایران بلکه در جهان می‌دانند در حالی که از نظر ما وزنه‌برداران، بهترین اردوهای ممکن برگزار می‌شود.

او افزود: جالب است که این فدراسیون یک ساعت بعد از اینکه ما اردوی تیم ملی را ترک کردیم، مصاحبه کرد و در آن مصاحبه فقط وزن برداران را تهدید کرد. در شان وزنه‌بردارانی نیست که برای اهتزاز درآمدن پرچم ایران تلاش می‌کنم، اما من نمی‌دانم آقای مرادی را از امکانات چه چیزی می‌دانم. خیلی دوست دارم بدانم آقای مرادی از ارائه امکانات چه چیزی است و کاش این را شفاف توضیح می دهم.

* اجاره دادن سالن مسابقه برایکن سرت

نایب قهرمان جهان با اشاره به مزاحمت هایی که کنسرت در سالن مسابقات وزنه برداری برای ورزشکاران ایجاد می کند، گفت: وزنه برداران شاید از ۲۰ تا ۳۰ درصد کل مجموعه وزنه برداری که در ورزشگاه آزادی قرار دارد، استفاده می کنند. شب ها نمی توانم از صدای موسیقی بخوابیم و حتی گاهی اوقات در تمرینات هم صدای موسیقی، مانع از ورزشکاران می شوم. ما گرفته شده است، منبع درآمدی برای فدراسیون است اما نمی دانیم که این درآمد کجا می شود چیزی است و تا الان هیچ ندیده ایم نشان می دهد که این درآمد در کجای وزنه برداری هزینه می شود.

ناقب قهر مان و زنه ‌بردارق جهان: برای

* رقص فدراسقون منکر امکانات مقتضی

جوادی در مورد این حزب، عنوان برخی از قهرمانان خارج از فدراسیون، وزنه‌برداران را به شورش کرده است، تصریح کرد: هیچ کس از بیرون حرکت نمی‌کند، بلکه شرایط بد و نبود امکانات را ندارد. مشکلات را به خود گفته بودیم اما مهم نیست و حتی بعد از مسابقات قهرمانی جهان ازبکستان، من و سایر دوستان در چه شرایطی در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کردند و مدال گرفتیم. مي

* آقاق مرادق ماجرا را به رسانه حق معاند کراند

او در مورد وزنه‌های برداران حاشیه‌سازی و سیاه‌نمایی شده اند، بیان کرد: ما تلاش کردیم که حاشیه نشویم و حتی تا شش روز قبل از اینکه تیم ملی را ترک کرد، مصاحبه انجام داد و فقط در یک بیانیه خواسته‌ها انجام شد. کار به شبکه‌های معاند کشیده شد که حتی خود یکی از اعضای فدراسیون‌ها هم با این شبکه گفت‌گویی را انجام دادند.

* زودتر مقکل را حل کنند

وزنه بردار ملی پوش ایران در پایان گفت: وزنه برداری همیشه مدال آور بوده و رویدادهای مهمی را در پیش دارد و مسابقات کسب سهمیه المپیک از پاییز آغاز می شود. ¿

جوادی در مورد دعوت به اردوی تیم، گفت: در حالی که شرایط تغییر نکرده و هیچ قدمی برای بهبود امکانات اردویی برداشته نشده است، مجددا ما را دعوت کرده اند.

اطلاعات پ0064ام

دکمه بازگشت به بالا