مجله نشاط

آتش پرسپولیس خاموش شد! – مجله آنلاین

زاوش محمدی: پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را طوفانی آغاز کرد و با به خدمت گرفتن، بیرانوند، پورعلی گنجی، رفیعی، صادقی، اسماعیلی فر و گولسیانی حسابی جنجال ساز شد. از جذب بازیکن جدید نیست.همین موضوع باعث شد تا هواداران این تیم حسابی شاکی شوند و حتی شنیده باشند که از درویش خواسته اند تا محمد محمدی را برکنار کند.

129

بازیکن تیم ویزلا پرتغال که عملکرد آنچنان در این تیم را نداشت. آنقدر پروسه جذب کاسیانو طولانی شد حالا خبر می‌رسد این بازیکن که بیشتر از قبل می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا سرخپوشان در این مورد ترسناک شوند. گفته می‌شود این بازیکن از ناحیه عضله کشاله ران آسیب دیده و در تمرینات تیمش حضور ندارد و شاید حدود دو ماه دور از میادین باشد. قید جذب این افراد را بزند.

آتش پرسپ و لیس خاموش شد!

آقای گل در دوراهی پرسپ و لیس و یونان

کریم انصاری فرد بازیکن اسبق پرسپولیس و کاپیتان تیم ملی از آاک یونان جدا شد و در حال حاضر تیمی نیست. گرچه اگر انصاری فرد در یونان تیمی پیدا نکند بدش نمی آید دوباره پیراهن پرسپولیس را برتن کند و شاگرد گل محمدی شود.

آتش پرسپ و لیس خاموش شد!

گزینه‌ای که به راحتی از چنگ سرخ‌ها در آمد

پیمان بابایی از آن دسته از بازیکنانی بود که بارها به پرسپولیس لینک شد اما انتقالی صورت نگرفت. از میانه‌های فصل پیش بود که اسم پیمان بابایی به عنوان گزینه خط حله پرسپولیس شنیده شد اما گل محمدی بالاتری به جذب این بازیکن نشان نمی‌داد. پس از پایان فصل بابایی پالسهای بسیاری برای پیوستن به مدیران این باشگاه فرستاده اما پرسپولیسی ها عصرار تا پرسپولیس خارجی جذب کننده و معطل ماندن بابایی باعث شد تا او با استقلال وارد شود و به این تیم بپیوندد.

خبری از دستیار خارجی هم نشد

گل محمدی برای فصل جدید روی نیمکت هم خانه تکانی انجام داد.با نظر او مظاهر رحیم پور و داوود فنایی از جمع کادر فنی سرخپوشان جدا شدند و همچنین حمید مطهری نفر اول دستیاران یحیی هم پس از چندسال حضور در کنار این مربی، هدایت نساجی را. یحیی برای فصل جدید یک بدنساز اسپانیایی و یک مربی گلرهای برزیلی استفاده کرد اما هنوز نتوانسته جانشینی برای مطهری پیدا کند. محمدی برای

بی شتر بخوانید:

۲۵۶ ۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا