مجله تندرستی

آخرین وضعیت حجاج ایرانی بستری در عربستان

مرکز پزشکی حج و زیارت رئیس با اشاره به این که 8 نفر از حجاج ایرانی در بیمارستان های سعودی و 4 نفر از زائران در بیمارستان هلال احمر مکه مکرمه بستری هستند، در حال حاضر از بیش از 74 هزار فقره ویزیت خبر داد.

به گزارش ش اقسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ سیدعلی مرعشی درباره ارائه خدمات به حجاج در مکه از ۲۶ خرداد تا ۲۷ تیرماه گفت: در مجموع بیش از ۱۸۶ هزار خدمت ارائه شده است که از این میزان بیش از ۱۱۶ هزار خدمت در مکه و نزدیک انجام شده است. به 28 هزار خدمت در مدقنه منو ارائه شده است.

وت

مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر تصریح کرد: در مجموع ۶۱ هزار و ۲۰۵ ویزیت عمومی در مجموعه‌های مطب‌ها و ۱۳ هزار و ۳۲۱ ویزیت‌های تخصصی در مکه و مدینه انجام شده است. به ۵۹ و کشش ¿

مرعشی با اشاره به خدمات پرستاری ارائه شده به حجاج گفت: در مجموع خدمات پرستاری در زمینه های جراحی، تزریقات، سرم تراپی، پانسمان و وضعیت فشار خون و قند بیماران به ۲۹ هزار و ۸۷۹ خدمت می شود. ارائه شده است که ۷۰۰ مورد آن تزرقات است.

وی توضیح داد: همچنین در روز گذشته هزار و 263 نسخه در داروخانه‌های درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های بیمارستان تا آمار کل نسخه‌های داروخانه‌ها به بیش از 71 هزار مورد رسیده است.

مرعشی خدمات خدماتان کرد: مجموع پاراکلینیکی ارائه شده به عنوان اکو، سونوگرافی، رادیولوژی و آزمایشگاهی در مکه و با احتساب آمار عرفات و منا به رقم هفت هزار و 725 خدمت رسیده است. آن انجام تست آزماق گگاه بوده است.

مرعشی با اشاره به سایر خدمات ارائه شده به حجاج گفت: روز گذشته در مکه و مدینه خدمات مددکاری، امداد و انتقال، شامل انتقال به هتل و بیمارستان های سعودی نیز از 120 به 78 خدمت تا آمار کل این خدمات به 2000 رسید. ۳۸۰ برسد.

اطلاعات پ0064ام

دکمه بازگشت به بالا