مجله هنری و فرهنگ

آسیب‌هایی که یک سریال در حال پخش را تهدید می‌کند!

مصاح به هفته

.

الیکا عبدالرزاقی گفت: وقفه در سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» باعث ریزش و پایین آمدن سطح مخاطبان سریال ما شد اما همیشه بهتر بیننده‌های خاص را داریم که این دلگرمی ما را در روزهای کم‌کاری دارد.

الیکا عبدالرزاقی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیونی که این روزها با بازی در سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی روی آنتن شبکه سه دیده می‌شود در خصوصی وقفه ایجاد شده برای پخش این سریال به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر مجله آنلاین گفت: درباره این وقفه خودم هم هیچ اطلاعی ندارم. شود که این در مورد م

او ادامه داد: واقعاً این وقفه باعث ریزش و پایین آمدن سطح مخاطبان سریال ما شد اما همیشه بیننده‌های خاص را داریم که این دلگرمی ما آن‌ها هم در روزهای کم‌کاری تلویزیون است.

بازیگر سریال «قهوه تلخ» در واکنش به اتفاقات اخیر که در ماجرای فعالیت پلتفرم‌ها رسانه‌ها شد نیز گفت: در تلویزیون بخشی به نام تله فیلم وجود دارد که مختصری بود که تازه‌کار، بی‌تجربه و یا اصطلاحاً فیلم اولی بودند. از نگاه من حرکت و ایده جالبی نیست که حالا بخواهیم به این شکل را پاک کنیم. همفکری راهی برای اعتماد به کارگردان ها، بازیگران و همسو شدن با اتفاقات روز جامعه را در رسانه ملی به اجرا در آوریو اضافه کرد: باید بپذیریم که شبکه نمایش خانگی بسیار پرطرفدار است و مردم به شدت پیگیر سریال ها و برنامه های آن هستند.

این بازیگر در خصوص فعالیت‌های اخیر گفت: در حال حاضر در پیش‌تولید یک کار نمایش‌خانگی هستیم که به زودی خبرش را اعلام می‌کنیم.

علیکا عبدالرزاقی که در هشتمین دوره جشنواره فیلم شهر برای سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» به پایان رسید، در جشنواره فیلم شهر سال‌های گذشته به عنوان تماشاچی حضور داشت. به نظرم این جشنواره‌ها خیلی می‌توانند کمک‌کننده و موفق باشند.

خبرنگار: تبسم کشاورز

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا