نماد سایت مجله آنلاین

تشکیل ۷۵۰۰ پرونده قصور پزشکی طی سال گذشته

تشکیل ۷۵۰۰ پرونده قصور پزشکی طی سال گذشته

ا۰۰۵۴سنا / زنجان کل نظام پزشکی گفت: سال گذشته ۷۵۰۰ پرونده قصور پزشکی تشکیل شده و هیئت مدیریت سازمان نظام پزشکی، ۸۲ درصد به نفع مردم رای داده است.

محمد رئیس‌زاده ظهر امروز (۲۶ تیرماه) در نشست خبری با خبرنگاران استان زنجان که در نشست‌های انجمن خیریه مهرانه برگزار می‌شود، با بیان اینکه در دو سال گزارش میزان حجم‌های تشکیل شده در نظام پزشکی کاهش پیدا می‌کند، اظهار کرد: در سال گذشته ۷۰۰ پرونده را تشکیل می‌دهند. پزشکی تشکیل شده و برای 82 درصد هیئت مدیریت سازمان نظام پزشکی به نفع بیماران رای داده است که این امر نشان‌دهنده این است که سازمان نظام پزشکی و اعضای هیئت مدیره مدافع جدی و سرسخت مردم هستند.

وی با بیان میزان قصور پزشکی در ایران نسبت به دنیا پایین‌تر افزود: در رشته‌های زنان و زایمان، دندانپزشکی و پزشک عمومی معمولاً به دلایل و آسیب‌های کار، میزان شکایت مردم بیشتر است.

این مسئول با بیان اینکه وجود ندارد واقعی و واقعی برخی از کشورها و رسانه‌ها از جامعه پزشکی است، تصریح کرد: واقعیت در جامعه پزشکی به لحاظ جنبه‌ها، پیشرفت‌ها، نقایص، خطاها و مشکلات درک و برداشت درستی در حوزه برخی از افراد و افراد جامعه است. 4

کل پزشکی با بیان اینکه هرسال نظام نسبت به رشدی که در مصرف مواد مصرفی، تجهیزات و غیره با کاهش میزان تعرفه‌های پزشکان رئیس انجام می‌شود، گفت: به طور خاص، به طور خاص در حوزه سلامت پزشکی بین‌رشته‌ای می‌کنیم. نابرابری

زاوه با بیان اینکه مالیات پزشکان، اظهار نظر به رئیس سازمان امور مالیاتی کشور ملاک است، اظهار کرد: طبق گفته رئیس سازمان امور مالیاتی، فاصله بین اظهار و تشخیص در بین جامعه پزشکی کمترین (۲۰ درصد) در حالی است که در برخی موارد از صنوف است. ۸۰ اختلاف و جود دارد.

وی با بیان اینکه پرداخت مالیات میانیگن به سایر صنوف 4 برابر بوده است و هیچکدام دقیق از پرداخت مالیاتی پزشکان وجود ندارد و اعدادی که در رسانه ها مطرح می شود کاملا نادرست است، افزود: پزشکان جزو اقشاری ​​هستند که بیشتر از هر قشری قابل پیگیری هستند. زیرا در مراکز دولتی و خصوصی کار می کنند و تنها پزشکان می توانند مالیاتی داشته باشند که در مطب کارتخوان یا استفاده نمی کنند.

این مسئول با بیان اینکه 70 هزار و 800 نفر از پزشکان پروانه مطب دارند که بالای 60 درصد در مراکز دولتی یا خصوصی فعالیت می‌کنند، گفت: در حال حاضر از 330 هزار عضو جامعه پزشکی حدوداً ممکن است مطب باشند، در هیچ‌جا فعالیتی وجود نداشته باشد. کارت خوان در میب نداقته باقند تا

کل پزشکی در رابطه با قرارداد با بیمه‌ها به ویژه در بخش دندانپزشکی، می‌گوید: اگر بیمه‌ها به سیستم خود عمل کنند و خوش حساب باشند و تعرفه‌ها را به قیمت واقعی نزدیک‌تر کنند، جامعه پزشکی مایل به قرداد با بیمه‌ها است.

رئیس‌زاده با بیان اینکه پزشکان در کشوری متفاوت هستند و حدود ۴۰ درصد متخصصان در ۵ کلان شهر ساکن هستند، گفت: الزامات ماندگاری همکاران در مناطقی که دریافت نشده‌اند و باید زیرساخت‌های لازم را تهیه کنیم.

وی در رابطه با کاهش سلامت پزشکان عمومی به برخی از رشته‌ها، افزودن: راه اندازی به ورود همکاران پزشک عمومی به برخی از رشته‌ها از جراحی عمومی، طب اورژانس، بیهوشی، اطفال و طب اورژانس کاهش پیدا کرده است که برای رفع آن تمهیداتی طراحی شده است. است.

این مسئول با بیان اینکه باید نظام ارجاع درست شود و مریض را حتماً پزشک عمومی معاینه کرد و در صورت صلاحدید به پزشک متخصص و سپس به فوق تخصص ارجاع، نظر داد: در رشته‌های پزشکی که در استان زنجان وجود دارد باید بومی‌گزینی انجام شود. ..
اطلاعات پ0064ام

خروج از نسخه موبایل