مجله تندرستیمجله کسب و کارمجله نشاط

قیمت پروتئین وی ایزوله در داروخانه چقدر است؟

تصور میشود که آن در صورت لزوم با ایجاد تقویت جسمی و روحی عملکرد ورزشی را بهبود میبخشد. در حوادث مسافتی بیش از 90 دقیقه، خستگی ذهنی و همچنین خستگی جسمی ، نقش بسزایی در تعیین عملکرد با پیشرفت رویداد دارد. معمولاً نیازی به مصرف بیش از ۵۰ تا ۷۵ گرم پروتئین وی در روز ندارید. پودر پروتئین وی یوروویتال که حجم 1000 و1800 گرم و2250 گرم دارد که در 2 طعم شکلات و وانیل موجود است. هنگام خرید پروتئین وی به ترکیبات و افزودنیهای آن توجه کنید. بنابراین شما باید قبل از انتخاب بهترین مکمل بدنسازی ابتدا نیازهای خود را تشخیص دهید و بر اساس آنها بهترین گزینه را انتخاب کنید. بی سی ای ای گروهی از اسیدآمینه ها شامل لوسین، والین و ایزولوسین هستند که وظیفه ساخت عضلات، ترمیم و حفظ آنها و همچنین افزایش انرژی در بدن را بر عهده دارند. بیشتر ویتامین های مورد نیاز بدن مانند ویتامین آ ، ب ، ث ، ای و د را میتوان از طریق مصرف مواد غذایی و میوه ها به دست آورد. بنابراین با کمک مکملها سرعت عضله سازی و کاهش حجم چربیها بیشتر میشود.

همچنین ظرفیت بسیار بالاتری برای تحریک میزان سنتز پروتئین عضلانی و کاهش سرعت تخریب پروتئین پس از ورزش دارد. اگر فعالیت یا ورزشهایی مانند دوچرخهسواری یا دو سرعت و وزنهبرداری انجام میدهید، بهتر است از این مکمل بهرهمند شوید. در ادامه مروری کوتاه بر رایجترین و محبوبترین انواع مکملهای ورزشی خواهیم داشت که اگر قصد خرید مکمل ورزشی دارید، اغلب آنها را میتوانید از قسمت مکمل ورزشی داروخانه پارسین تهیه کنید. نوشیدن پروتئین آب پنیر اشکالی ندارد – به طور کلی هیچ ماده محرکی در پروتئین آب پنیر وجود ندارد، تنها چیزی که هنگام استفاده از آب پنیر هنگام شیردهی باید به آن توجه کنید این است که سیستم گوارشی کودک شما پروتئین را تحمل میکند. مکمل آرژنین یا ال آرژنین به رشد و بازسازی عضلات کمک میکند همچنین در کنترل فشار خون و تقویت سیستم ایمنی موثر است. البته مصرف گروهی از مکملهای ورزشی مانند چربی سوزها و کافئین دارها در زمان بارداری و شیردهی مجاز نیستند و بهتر است خانمهای باردار و یا شیرده آنها را از رژیم غذایی خود حذف کنند. کافئین همچنین هوشیاری را افزایش و زمان واکنش را کاهش می دهد و نیز استدلال منطقی را بهبود می بخشد که این تاثیرات به عملکرد بهتر نیز کمک می کند.

برخلاف پروتئین و کراتین، کافئین به جای پودر معمولاً به شکل کپسول یا ژل درمیآید. زیرا اگر بخواهند به جای مکملها تنها از مواد غذایی استفاده کنند، روزانه حجم زیادی غذا را باید میل کنند که طبیعتا غیرممکن بوده و هزینههای فراوانی را برای آنها در پی خواهد داشت. هنگام خرید مکمل ورزشی باید این نکته را بدانید که قیمت مکمل ورزشی پروتئینی کمی بیشتر از سایر مکمل های تغذیه ای می باشد زیرا فرمولهای با کیفیت بالا و فواید غذایی زیادی را در یک پیمانه کوچک پودر ارائه می دهند. کراتین ماده ای است که در بدن انسان در طی سوخت و ساز پروتئین تولید می شود. به طور مخصوص، ورزشکاران از این استروئید به منظور بهبود ریکاوری از آسیب دیدگی ها، کنترل درد مفاصل و افزایش شدت تمرینات استفاده می کنند؛ اما نکته مثبت درباره این مکمل بدنسازی این است که اثرات منفی آن بر روی فولیکول های مو نسبت به دیگر مکمل های بدنسازی کمتر است و می توانید با خیال راحت تری از آ|ن استفاده کنید. مربی به شما لیستی از مکملهای مناسب بدن و برنامه تمرینی میدهد و شما میتوانید این مکملها را از برندهای مختلفی تهیه کنید. علاوه بر موارد ذکر شده، مکملها به شما امکان میدهند مقادیر کافی از مواد مغذی متنوعی را مصرف کنید که مصرف آنها از طریق غذا دشوار است.

اگر به دنبال خرید اینترنتی مکمل بدنسازی هستید می توانید ارزان ترین مکملهای بدنسازی ایرانی را در میان فهرست کامل مکمل ورزشی داروخانه پارسین پیدا و خریداری کنید. را با قیمت مناسب خریداری کرد. از مهمترین مزایای مکمل ورزشی ایرانی در رده مکملهای ورزشی اورجینال، میتوان به قیمت مکمل ورزشی ایرانی اشاره نمود. قیمت مکمل ورزشی ایرانی بسیار مناسبتر از مشابه خارجی میباشد. فلج خواب یا بختک شامل یک قطع یا اختلال (بخش بخش شدن) مرحله حرکت سریع چشم در خواب (REM) میباشد. حتی مشروبات الکلی نیز به عنوان یکی از عوامل احتمالی فلج خواب شناخته میشود، زیرا الکل میتواند در روند مراحل معمول خواب اختلال ایجاد کند. در طول ورزش، تمرین باعث آسیب به عضلات و بافت همبند میشود، پروتئین به رشد و ترمیم این بافتها کمک میکند. پروتئین به اسیدهای آمینه تجزیه میشود، برخی از اسیدهای آمینه ضروری هستند، باید در رژیم غذایی مصرف شوند، درحالیکه برخی دیگر غیرضروری هستند، میتوانند در بدن تشکیل شوند. برخی مکمل ها موجب رشد عضله و برخی دیگر باعث افزایش استقامت می شوند. همچنین برخی از پژوهشها نشان دادهاند که این مکملها انرژی بدن را در دسترستر کرده و استفاده از گلوکز آن را تسهیل میکنند. این مکمل تمرینی پرفروش در تمام دورانها است و مطالعات انسانی، ایمنی و اثربخشی آن را بیشتر از هر مکمل دیگری در طول تاریخ نشان داده است.

منبع: پروتئین وی مکمل پلاس

دکمه بازگشت به بالا