مجله نشاط

همکاری دانشگاه آزاد و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خراسان جنوبی، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به امضاء رسید.
در مراسم امضاق اقن تفاهم نامه
سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: چند سال اخیر دانشگاه آزاد اسلامی در تحولی و توسعه ای بسیاری صورت گرفته است.
هاشمی با اشاره به سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت :این سند برنامه پنج ساله راهبردی و عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۴۰۵ برای تحقق سند دانشگاه آزاد اسلامی و سایر اسناد بالادستی در حوزه علم و فناوری است.
دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی بر بیانیه تعلیم و تربیت و سند تحول و تعلیم نظری جهادی را در زمینه های علمی،فرهنگی،معرفتی و تربیتی را نصب العین خود قرار داده است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه چهل سال این نهاد گفت: در این رخداد ملی که 1000 و استارت آپ و 1000 شرکت فناور خلاق و 1000 آزمایشگاه و زیرساخت پژوهشی شرکت بودند. رگسورمار برترقن ها قرار گرفت.
وی ضمن قدردانی از مدیرکل و مسئول سازمان آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت تفاهم نامه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و مهارتی زمینه سازها و برکات ارزشمندی برای استان. خواهد بود.
حسن کامرانی فرد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی نیز گفت : هدف از این تفاهم نامه بهره مندی از توان و توانمندی های علمی، آموزشی و تحقیقاتی طرفین و توسعه همکاری به منظور استمرار و اثربخشی ارتباط سازمان یافته میان طرفین در جهت رفع مشکل است. نقازهق متقابل در توسعه مهارت مقدّس.
|
وی
وی با بیان این که گواهی نامه های صادره از سازمان فنی و حرفه ای دارای کد بین المللی و قابلیت ترجمه دارد گفت:ماده انتخاب از متخصصان صاحب صلاحیت دانشگاه در کمیته های تدوین و بازنگری استانداردهای آموزش و برگزاری آزمون های مهارتی.
در ادامه این جلسه مهندس حق پرست معاون آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و عطاءالله اژدری معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان گزارشی از حوزه متبوع خود بیان کردند.
گفتنق است
ارائه فهرست اولویت هاق
– حمایت و حمایت مادی و معنوی از طرح های تحقیقاتی، پایان نامه ها و رساله های منتخب دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیازهای اداری کل.
–∗ مايت و پرتق بانق مادق و معنوي
– صدور مجوز تاسیس “مرکز مدیریت مهارت آموزش و مشاوره شغلی (TMC)” برای واحدها، پردیس های دانشگاهی و آموزشکده های فنی و حرفه ای واجد شرایط دانشگاه، مطابق با ضوابط و مقررات موضوعه.

-هداقت یرحهای
–ایجاد ساز
– پیگیری دریافت مجوز و مهارت “مرکز مدیریت مهارت آموزش و مشاوره شغلی” (TMC) برای واحدها، پردیس های دانشگاهی و آموزش های فنی و حرفه ای واجد شرایط زیرمجموعه.
بخقق از مفاد اقن تفاهم نامه است.
در پایان این جلسه مرکز (TMC) با حضور هاشمی رئیس و مشاور دانشگاه آزاد اسلامی و مهندس کامرانی فرد و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مقامات این سازمان مرکز مدیریت مهارت آموزش و مشاوره شخصی در محل حوزه معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دان قگاه آزاد اسلامق بير جند افتتاح قد.

انتحاق پیام /

دکمه بازگشت به بالا