مجله نشاط

گران‌قیمت‌ترین بازیکن فوتبال ایران کیست؟

آرزو قن بری- ما می‌خواهیم یک شبه ره صد ساله برویم. خیلی اهل پرورش و ساختن هم نیستیم. ماست داستان مدرس‌هایی که چند ماه یک بار در باشگاه‌های دولتی جابه‌جا می‌شوند می‌توانند به همین شکل باشند؛ آن‌ها از دنیا و مافیاها و زیان‌هایی که به باشگاه‌ها و مردم می‌زنند، از کیسه‌ی خلیفه می‌بخشند تا همه چیز حتی کیفیت را بخرند.

دستمزدهای نجومی لیگ بیست و دوم و پیشنهادات برنامه های بازیکنان به رقم های بین 15 تا 20 میلیارد و حباب آن به تعداد بیشتری رسیده است. نرسیده، شنیده‌ها حاکی از آن است که در فصل پیش‌رو، قراده‌های روی میز و زیر آن سنگین بسته می‌شوند.

گران

گنگده ها:

در این گزارش به دنبال پاسخ برای این سوال نیستیم که آیا بهترین فوتبالیست‌های ایرانی شاغل در لیگ، ۲۰ میلیارد تومان می‌ارزند یا نه؟ چند فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران پرداخته‌ایم. مدیران امتیازدهی شده‌اند که امتیاز یک در فوتبال ایران بین تا ۲۰ میلیارد را دارند.

محمد دان گرگر- پس از پیوستن مدافعان استقلال به سپاهان، حواشی مبنی بر این‌که مبلغ قرارداد دانش‌گر برای سه سال اما اما باشگاه سپاهان اعلام کرد انتقال او به سپاهان در قراردادی سه ساله به مراتب کمتر از ۷۰ میلیارد تومان است. پولها خرج نمی توانم

بقران وند و پور علق‌گن جق- طبق شنیده‌ها، قرارداد بیرانوند با پرسپولیس سه‌ساله است که برای هر فصل بند حق فسخ پیشنهادهای پیشنهادی خواهد داشت. قراردادهای غیررسمی مالی پرسپولیس با علیرضا بیرانوند در لیگ بیست و دوم با پایه 12 میلیارد تومان، به اضافه 6 میلیون نفر اعلام شده است؛ قهرمانی درلیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام، تعداد شیت ها، حضور در بازی ها، گرفتن پنالتی ها، تعداد. بردها از جمله مواردی که در آپشن ها در نظر گرفته شده است.

اقن رقم براق قرارداد مرتضق پور علی

گران

احسان پهلوان- گزارش ها مدعی شده اند که احسان پهلوان با قراردادی ۱۹ میلیاردی برای دو فصل به فولاد پیوسته است.

ارسلان میهری-با وجود شایعاتی مبنی بر جدایی از استقلال، یک فصل دیگر هم با ارسلان تمدید شد و این یعنی بیش از رقم قبلی و افزایش قرار داد. بود مقزان قرارداد میهرق بااستقلال بالاق ۱۰ مقلقارد تومان است.

پ0054 گنه ادات نجومی بازقکنان در فتل‌1400-1401

با آغاز فصل نقل و انتقالات برای شروع لیگ فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱، از بازیکنان درخواست‌های عجیبی که به آن‌ها اشاره می‌کنند، می‌شوند:

** ** محمد دانشگر مدافع استقلال برای حضور ۲ ساله در گل‌گهر، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به این باشگاه پیشنهاد داد که با پاسخ منفی آن‌ها مخالفت کرد.

** ** سجاد ¿

** ** امید عالی است که برای عقد قرارداد مجدد با باشگاه پرسپولیس، 12 میلیارد تومان را به باشگاه پیشنهاد می دهد که این رقم نیز مورد پذیرش پرسپولیس قرار نگرفت.

** ** سیاوش یزدانی مدافع استقلال هم که قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده است، مبلغی نزدیک به 40 میلیارد را برای 3 سال در پاسخ به باشگاه استقلال به زبان آورد که این 40 میلیارد شامل 5 میلیارد تومان تخفیف شد!

گران

قرارداده ایگران فقلحاق گذقته

بازیکنان ملی پوش، لژیونرها و غیرملی‌پوشان رقم‌های متفاوت را در فصل‌های پیشین به عنوان تیم‌های برتر از باشگاه‌ها دریافت کردند. نراسته اند.

رضا اسدق- گران‌ترین بازیکن غیر ملی‌پوش ملی‌پوش‌ها. از آن‌جا که پرسپولیسی بود جانشین مناسبی برای احمد نوراللهی پیدا کرد و دو باشگاه استقلال و سپاهان هم رضا اسدی را می‌خواستند، قراردادش را به اسرار گل‌محمدی شکست و با بازیکنی غیر ملی‌پوش مبلغ ۹ میلیارد تومان قرارداد بسته بودند. پیش از آن، هیچ بازیکن داخلی با این رقم و آپشن‌های قرارداد با باشگاه قرارداد امضا نشد!

کوقن کن استانت- بازیکن گینه‌ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در انتقال و انتقالات با قراردادی دو ساله به تیم تراکتور پیوست اما خیلی زود به دلیل مشکل بیماری و عدم قبولی در آزمایش‌های پزشکی ایفمارک از آن‌ها جدا شد. یورو به این بازیکن پرداخت، اما او شکایت کرد و با قرارداد دو ساله‌اش حکمی مبنی بر دریافت مبلغی نزدیک به ۸۰۰ هزار یورو از باشگاه تراکتور دریافت کرد.

گران

ققخ دقاباته- دستمزد شگفت انگیز و 14 میلیاردی دیاباته در فصل های پیشین و قراد دو ساله او با استقلال که آپشن های زیادی یکی از نجومی ها و جنجال برانگیزها بود.

رگسوره رقار مغانلو- وقتی شهریور 1400 مذاکرات پرسپولیس و سانتاکلارای پرتغال بر سر انتقال او به نتیجه نرسید، سپاهان با پرداخت حدود 40 میلیارد تومان، گران‌ترین و انتقال لیگ بیستم را انجام داد. ب

بقران وند- دروازه‌بان جدید پرسپولیس در لیگ بیست و دوم، همیشه یکی از گران‌ترین بازیکنان لیگ برتر به می‌آید. ..

۲۵۷۵۱

دکمه بازگشت به بالا