مجله نشاط

گل‌محمدی به دنبال گمشده‌اش در مرکز زمین/ اصرار برای بازیکن «ضعیف» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تمرینات پیش از فصل تیم فوتبال پرسپولیس در حالی آغاز می شود که تمام خریدهای این تیم از روز اول در آن حضور داشته باشد. پور علی گنجی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی گولسیانی نیز به دفاع پرسپولیس اضافه می شود تا بازنشستگی سید جلال حسینی و سعید آقایی را پوشش دهد تا این تیم استحکام کافی را در نبرد با حریف داشته باشد.

سعید صادقی، محمد مهدی احمدی و سروش رفیعی نیز برای کمک به خط میانی این تیم جذب شد تا ترافیک سنگینی در میانه میدان ایجاد شود. با این حال گل محمدی به دست کمربند خط میانی، میلاد سرلک، وحید امیری، سیامک نعمتی و امید عالیشاه را نیز در اختیار گرفت. در جرقان و در تقابل با ضد حریفان بخورد.

هافبک بلند قامتی که در فصل گذشته کمک شایانی به این تیم انجامید و اکثر بازی‌ها را نیمکت نشین بود اما یحیی ویژه برای حفظ این بازیکن بود.

گل‌ محمدق به دنبال گمگده اق در مركز زمين / اقرار براق بازيكن «ضعيف»

گل محمدی برای تاکتیک‌های مد نظر خود برای داشتن بازیکنی که میانه میدان را با قامت بلند خود و گام‌های رو به جلو حفظ کند، نیاز دارد. سر

سرمربی سرخ ها در شرایطی اصرار به نگه داشتن رضا اسدی دارد که این بازیکن را با داشتن هزینه های مالی که باشگاه پرسپولیس را انجام داد را نداشت و یکی از ضعیف ترین بازیکنان فصل گذشته سرخپوشان بود.

از سوی دیگر آمارهای کمال کامیابی نیا و امیدشاه در فصل گذشته گل محمدی را بابت این موضوع ترسانده است. اختیار بگ0064رد.

Th

دکمه بازگشت به بالا