مجله تندرستی

اجرای آزمایشی طرح حامی‌یابی برای بیماران نیازمند

رئیس کمیته د جرآزم طرح ح بیم بیم در خرخر د و گفت: این پس بررسی بررسی شد.

به گسارش مجله آنلاین، سیدمرتضی بختیاری در سفر به استان خراسان رضوی و دیدار با خانواده‌های نیازمند در شهرستان‌های گناباد، بجستان و مه‌ولات با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات برای مددجویان عامل اصلی کمیته امداد است، افزود: هدف از ایجاد کمیته امداد، ۵۰۰ هزار شغل است که ۲۵۰ هزار شغل است. آن برای اقشار نیاسمند دهکهای اول تا پنجم در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به سال گذشته 34 هزار نفر برای جامعه هدف ایجاد شد، ادامه داد: لازمه دریافت پروژه‌ها، گذراندن دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای است و 150 هزار نفر از دوره‌های مهارت‌آموزی برنامه‌ریزی شده است.

کمیته امداد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن تشکر کرد و گفت: با توجه به اینکه بیش از 50 درصد از خانوارهای مددجو، بانوان سرپرست خانوار دارای فرزندی هستند، به دنبال رئیس خانواده‌ها هستند که این خانواده‌ها وظیفه مادری دارند. قرار نگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بختیاری با بیان اینکه دو سوم امدادگران کمیته امداد حامی آیتم و فرزندان محسنین هستند، ادامه داد: در شهرستان گناباد سرانه واریزی برای یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومان افزایش یافته است که این امر نشان از حمایت مسؤلان دارد. محلی و همراهی اعتماد مردم است.

کمیته امداد برای تامین هزینه‌های درمان مددجویان رئیس جمهور تاکید کرد و افزود: طرح حامی‌یابی برای بیماران، طرح خوبی است که ابتدا در شهرستان گناباد اجرا می‌شود و پس از دریافت مناسب، به سراسر کشور تعمیم داده می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا