مجله نشاط

جناح راست پرسپولیس مشکلی ندارد/ صرف خارجی بودن نمی‌تواند مشکل سرخ‌پوشان را برطرف کند

مسعود زارعی در گفت وگو با مجله آنلاین

جناح راست پرسپولیس مشکلی ندارد/ صرفاً خارجی بودن نمی‌تواند مشکل سرخپوشان را برطرف کند

باسیکن اسبق پرسپولیس امیدوار است این تیم با جذب موفقی در فصل موفقیتش را در تکمیل جدید کند.

مسع ز رعی گفت خبرنگ ر گر رزشی خبرگز ب ره ره به یس نق نق و ه در ظه د: د. پرسپولیس خوب و طوفانی را در آغاز پروسه نقل و انتقالاتی اش داشت و باید در مدت زمان اندکی چند آنلاین خوب را به خدمت گرفت و حالا به نظر می رسد که این موضوع به نوعی انتظارات را از باشگاه بالا برده است. ل ح به جز حم ه ه مشک مشک ند و رم ش ب در این زمینه نشسته نشسته نشسته نشسته نشسته نشسته نشسته نشسته نشسته.

وی درباره طولانی شدن روند جذب برای پرسپولیس گفت: وسواس برای جذب به این دلیل خارجی بود که به خوبی خارجی بود، چرا که تنها حضور یک بازیکن نمی تواند دلیلی بر شرایط او باشد. انتظارات را تخمین می زنند و بیشتر بار و خرج را اضافه می کنند برای فوتبال ما و به همین دلیل باشگاه با دقت نظر بالا سعی می کند تا بهترین گزینه را از بین کاربرانی که در لیست کادر فنی هستند را به تیم اضافه می کند. تیم می آید باید اس نظر فنی یک سر و گردن تیمان خودمان بالاتر باشد تا با پرسپولیس پوشان کمد.

باسیکن راست پای پرسپولیس در سال‌های نه چندان دور اشاره‌ای به حور مهره‌های خوب در این منطقه داشت و افود: در فصل دوم با حضور رامین رضاییان در نیم فصل دوم موفق شد در سمت راست شرایط پرسپولیس خوبی را داشته باشد اما به هر دلیلی امکان ادامه همکاری با این بازیکن میسر نشد. اسماعیلی فر یکی از بهترین بازیکنان فصل پیش لیگ بود که یکی از خریدهای خوب پرسپولیس در نقل و انتقالات می شود. خوب و کاری در سمت راست پپرسپولیس باشد.

109

خرعی درباره اینکه خریده ای جدید چقدر می تواند انجام دهد به خبرنگار مجله آنلاین گفت: بازی در تیم بزرگی مثل پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد و ممکن است بازیکنانی را در این تیم خوش بدرخشند. حالا می‌بینم که او در تیم‌های برتر یکی از بهترین بازیکنان باشد.چرا که گفتم در تیم‌های بزرگ به ویژه پرسپولیس بازی کنم و امیدوارم تمام خریدهای سخت جدید در فصل جدید نمایش خوب و مثمثمری را برای این تیم داشته باشند.

مربی امید پرسپولیس با پیش بینی این موضوع که امسال لیگ سختی در انتظار همه تیم ها است، گفت: تیم های لیگ برتری امسال با جذب مربیان خارجی و بازیکنان خوب با قدرت وارد مسابقات می شوند و این موضوع را می توان در فصل جدید زیباتر کرد. پرسپ یس ر د زی ن ن حض بهره بهره برد.

خبرنگار: پروژه

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا