مجله نشاط

روزنامه خراسان: حضور زنان در ورزشگاه باعث شد مردان به آنها احترام بگذارند و حتی یک حرف رکیک زده نشود/ این تجربه را تکرار کنید

عده ای با فریاد وارد ورزشگاه می شدند و باورشان نمی شد که رویای شان پیدا کرده است. تهران و آزادی آمد.یا مادری که میان سال بود و می گفت برای چنین روزی لحظه شماری کرده و باید کشیده و حالا دیگر برای هیجانات جوانی دیر اما از روی دادن این اتفاق و دیدن شور و شعف و لذت دیگران شاد و خندان بود. بود و کنار دختر جوان به تماشای فوتبال نشسته بود.

مادرانی بودند که با فرسندان خردسال شان به ورسشگاه آمده و صورت آن ها را با نمادهای مربوط به استقلال صورت.

حضور و ذوق هواداران خانم کل ورزشگاه را تحت تأثیر قرار داده بود و پس از مدت ها شاهد بودیم که جو و فضای ورزشگاه تلطیف شد و مانند هفته گذشته که 90 دقیقه الفاظ رکیک در فضای پیچید، خبری از شعارهای تند و زنده و رکیک بود. نبود.

عکاسان، خبرنگاران، بازیکنان و کادرفنی استقلال و حتی تیم مهمان به احترام ورود خانم به ورزشگاه سنگ تمام گذاشتند و ادای احترام کردند و بردند استقلال هم شیرینی این اتفاق تاریخی را برای هواداران خانم دو خیلی کرد.

حتی هواداران مرد هم برای خوشامدگویی و استقبال از این رویداد تاریخی تلاش کردند که جو ورزشگاه را برای تیم شان هماهنگ کنند و هوادار استقلال را هم در شعارهای پینگ پنگی سهیم سازند که چند بار موفق شدند و دفعاتی هم به دلیل بی تجربگی هواداران خانم شدند. در پاسخ گویی، ناموفق بودند که خود این موعوع نکات جالب و سرکرم کننده باس، استقلال و مس کرمان و باعث شدند.

این ر ب کم و ه ه در تجربه د مشک مشک مشک مشک ت ر تکر شند.

23302

دکمه بازگشت به بالا