مجله نشاط

ستایش سرمربی پاری سن ژرمن از نیمار و مسی

سرمربی پاری سن ژرمن بعد از قهرمانی در سوپر جام فرانسه به ستایش استایش شلیونل مسی و نیمار پرداخت.

به گزارش مجله آنلاین و به نقل از اکیپ، درخشش مسی و نیمار باعث شد تا پاری سن ژرمن اولین جام خود را با کریستف گالتیه سرمربی جدید خود به دست آورد.تیم پاریسی که در سوپر جام فرانسه به مصاف نانت رفت با ارائه یک بازی بسیار خوب. و روان با ۴ گل به پیروزی دست پیدا کند و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

نیمار و مسی شب درخشانی را در غیاب ام باپه پشت سرگذاشتند.نیمار ستاره میدان بود و دو به گل ثمر بود و یک پاس گل می دهد، این مهم است که مسی هم گل تیمش را به ثمر رساند.

گالتیه در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از مسی و نیمار پرداخت سرمربی پاری سن ژرمن گفت: من بسیار خوشحال هستم و از عملکرد تیم کاملا راضی هستم.

قهرمان ۵۵ ساله پاری سن ژرمن درباره درخشش نیمار و مسی در این بازی گفت: این پیروزی برای ما مهم بود و مسی و نیمار هماهنگی بالاتری داشت و بازی خوبی را به نمایش گذاشت. بگویم که خوب است این سه باسیکن شگفت‌انگیز خوب است که انتظار این باسی خوب را دارم.

به این ترتیب قهرمان جدید پاری سن ژرمن کار خود را با این تیم با کسب جام آغاز کرد قهرمان قهرمان بزرگ و اصلی تیم در لیگ قهرمانان اروپا است و باید ببینید که آیا او می‌تواند این ماموریت را تعیین کند یا مانند سایر مربیان. برگ ناکام بود و در نهایت کار برکنار خواهد شد.

توماس توخل بهترین عملکرد را از این حیث داشته است، چرا که باید پاری ژرمن را به فینال لیگ قهرمانان اروپا مطمئن باشد اما بعد از شکست برابر بایرن مونیخ از کار برکنار شد و راهی چلسی شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا