مجله نشاط

بونوچی: یوونتوس را به اوج برمی گردانیم

مد فع ی طمین که این آ آ به ی خ برخ هد گشت قب قب بر ژرمن به خت.

به گزارش مجله آنلاین و به نقل از اسپورت، پاری سن ژرمن در یکی از بازی های حساس هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس خواهد بود. گروه خود بود و رقیب یوونتوس برای صعود بنفیکا است.

بونوچی درباره این اظهار نظر آلگری گفت: ما سرپرست خود را به خوبی می شناسیم.آلگری این صحبت را برای کم فشار از روی ما بر زبان آورد. باسی کردن برابر تیم های بسرگ زیبا و جذاب است.

او درباره ام باپه گفت: او بازیکنی با سطح کیفی بسیار بالاست و همه شاخص ها و فاکتورها برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان را دارد. پاری سن ژرمن مسی و نیمار هم در اختیار دارد و برای انجام این بازیکنان نیاز به جستجوی گروهی داریم. متوجه شد.

بونوچی در ادامه صحبت های خود گفت: بازی با پری سن ژرمن زیبا و بسیار سخت است.این یکی از بازی های است که هواداران از دیدن آن لذت خواهند برد. ما بازیکنان بسیار باکیفیتی داریم که تیم بسیار خوبی را می‌توان انجام داد و در حال آموزش و نهادینه کردن چیزهای مهم است. به این تیم اطمینان دارم.

مدافع یوونوس درباره خریدهای جدید تیم گفت: پوگبا یک ستاره جهانی است.او امروز در تمرین حاضر شد و امیدواریم که خیلی زود به شرایط بازی برسد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا