مجله تندرستی

تازه‌های اساسینز کرید به میدان آمدند

به گزارش خبرگزاری مجله آنلاین، در این همایش درباره فعالیت‌های یوبی‌سافت صحبت شد، اما در مهم‌ترین بخش این برنامه، از 4 بازی از سری بازی‌های فرقه قاتلین – Assassin’s Creed رونمایی شد که 3 بازی برای کنسول‌های بازی و 1 بازی برای تلفن‌های همراه ساخته شد. در آینده ارائه خواهد شد.

بر هر ب ص جد نه نم پیش پیش شد.

Assassin’s Creed Mirage
سر گل این بازی ها Assassin’s Creed Mirage بود.چرا که گیمرها قرار است بعد از سال ها نسخه ای از فضای قدیمی مانند سری بازی های این مجموعه تجربه کنند. «بسیم» خواهد بود. سال 2023 خواهد بود .

Assassin’s Creed Hexe
تریلری که شب گذشته از این بازی منتشر شد، خبر از آن دارد که این بازی قرار است فضای تاریک و ترسناک را در دنیای جادوگری به ارمغان بیاورد. تاریخ انتشار این بازی هنوز معلوم نیست اما سری بازی های بعدی مجموعه یوبیسافت خواهد بود.

اسم رمز Assassin’s Creed
این بازی قرار است که برای تلفن های همراه ارائه می شود. در آخر هم نوشته می‌شوند که این بازی به زودی برای سیستم‌های موبایلی ارائه می‌شود.

Assassin’s Creed Red
یوبیسافت برای این بازی از فضا و تم سامورایی استفاده کرده و در واقع این بازی روایتی در دوران قدیم ژاپن و سامورایی است که به خوبی آن را در پیش نمایش بازی می توان دید. و تم بازی در همان پیش نمایش رونمایی شده است .

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا