مجله تندرستی

تشکیل تیم ملی مدیریت پرستاری در بحران در وزارت بهداشت

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به حادثه‌خیز بودن کشور، تربیت پرستاران دوره برای کنترل و مدیریت حوادث و بلایا را باید خواند و گفت: تیم ملی پرستاری در بحران با آموزش ۱۰۰ پرستار از سراسر کشور تشکیل شده است.

به گسارش مجله آنلاین، دکتر عباس عبادی در سومین دوره آموزشی مدیریت پرستاری در حوادث و بلایا، گفت: برای ایجاد تیم ملی پرستاری بحران، از دانشگاه علوم پزشکی کشور پرستاری که در زمینه های تریاژ، آی سی یو و اورژانس، مهارت و تجربه در سه دوره آموزشی پودمانی پرستاری دارند. بحران به صورت تئوری و عملی آموزش میبینند.

وی با بیان این که این دوره با همکاری مرکز تحقیقات حوادث و بلایای دانشگاه توانبخشی و سلامت تدوین و ارائه می‌شود، اظهار کرد: پیش از این دو دوره ۳ روزه برای حدود ۶۵ پرستار برگزار می‌شود و این سومین دوره با حضور ۳۵ نفر برگزار می‌شود. به مدت سه روز در حال برگزاری است.

معاون پرستاری وزارت بهداشت، افزود: بعد از اتمام سه دوره آموزشی به افراد معرفی شده، گواهی می‌شود و این افراد دوره موظف در شهر و استان هستند که به پرستاران با تجربه و علاقه به آموزش‌های لازم برای ارائه‌دهنده آبشاری.

بن ع م ی ی در پ ت کرد: در یط بحر ، دیده دیده د پرست ن هسته هسته هسته هسته هسته گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرند گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده گیرنده

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا