مجله نشاط

دیوید تیلور چگونه یزدانی و کادر فنی ایران را غافلگیر کرد؟

مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه آمریکایی ها به لحاظ تاکتیک ها و برنامه های ما بهتر عمل کردند، گفت: تیلور در همه این سال ها با یک روش مبارزه می کرد اما بعد از شکست پارسال در مقابل یزدانی، تغییر تاکتیک داد و به پیروزی رسید.

مصطفی میرعمادیان در گفتگو با مجله آنلاین، با اشاره به سطح مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در بلگراد صربستان، اظهار کرد: دو تیم ایران و آمریکا در میان غیبت روس‌ها، رقابت بسیار نزدیکی با هم هستند و هر دو تیم با بهترین نفرات خود عازم این هستند. از دست رفتن فرصت حضور امیرمحمد یزدانی در روز نخست باعث شد امتیازی ما با آمریکا در 4 وزن ایجاد شود، به همین دلیل ما باید در ادامه بیشتر میجنگیدیم تا این فاصله را انجام دهیم. فین ل ج نی در دقیقه نخست نخست بدهیم بدهیم که رخ سعی کنید سعی کنید می توانید بسازید.

مربی تیم ملی کشتی آزاد برای دفاع از عمکلرد تیم ملی کشتی آزاد در این مسابقات، گفت: الحق و الانصاف با توجه به موجودیتی که نتیجه را می‌توان قبول کرد. به جای یک مدال طلا، برنز گرفتیم.

وی درباره غیبت روسیه و از دستیابی به فرصت قهرمانی ایران در جهان، گفت: اتفاقا اگر روسیه در این مسابقات حضور داشت به نفع ما بود و کشتی‌گیران آمریکا که برابر روس‌ها ضعیف هستند، نمی‌توانند به این نتایج برسند. روس‌ها همیشه در مقابل آمریکایی‌ها عمل می‌کنند و حضور آن‌ها را می‌توان به نفع ما تمام کرد.

میرعمادیان با تاکید بر اینکه هدف ما کسب عنوان قهرمانی جهان بود، گفت: ما برای قهرمانی به بلد رفتیم و واقعا مدعی قهرمانی بودیم اما شرایطی پیش آمد که به این هدف نرسید. اول یا دوم به حریف آمریکایی می‌خورم می‌توانم برنده شود، هر چند او به مدال با ارزش برنز رسید و این موضوع چیزی از ارزش‌های او کم نمی‌کند. خیلی با ارش بود.

وی درباره شکست سنگین حسن یزدانی در مقابل دیوید تیلور و اینکه چه چیزهایی آنالیز آمریکایی‌ها بهتر از ما بود، تصریح کرد: تیلور به این دلیل که نمی‌تواند در فاصله‌ای از کم‌پیمایی جهانی نباشد، دلیل نمی‌شود که بهترین استراتژی‌ها را تغییر دهد، با کادر آنالیز. فنی ما در مسابقات جهانی نروژ برابر یزدانی شکست خورده است. فقط از سال گذشته تا قبل از این تصمیم گرفت که تاکتیک خود را تغییر داد تا آن را جبران کند. پیروسی رسید.

مربی تیم ملی کشتی آزاد، مشخص کرد: قبول دارم که از نظر تاکتیکی بهتر عمل کنند و از ما جلوتر باشند. بهترین گزینه در موفقیت آمریکا، امکانات، تجربه تیمی، تغذیه و ریکاوری بود، ما هم اگر قرار بود قهرمان جهان شود، تیم ما در حال حاضر کامل است، بچه های جوان ما دیگر عنوان دار جهان هستند و شخصیت‌های پیدا می‌کنیم تا تیم یکدستی برای تیم‌های المپیک داشته باشیم.

میرعمادیان ادامه داد: ما برای این طرح مبارزه و برنامه داشتیم اما طراحی آن در مقابل قوی تر بود. در پیروزی است، علم تغذیه و ریکاوری خیلی مهم است که باعث می شود تیلور 34 ساله شود که به سختی سر وزن با قدرت بازگردد و آماده مبارزه شود. آن‌ها ۸ سال هستند که با این تیم کار می‌کنند و واقعاً تیم یکدست و با تجربه در اختیار دارند. فقط ۲۰ س، ز ۲۱ ه ه نی هم هم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا