مجله رویداد

ضرورت تعیین تکلیف پارکینگ ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش تا قبل از افتتاح

رئیس پلیس راهنمایی ساختمان و رانندگی توران بسرگ خواستا تعیین تکلیف ومعیت پارچنگ جدید بیماردان.

به گسارش مجله آنلاین، سردار محمد حسین حمیدی در جلسه بررسی معضلات بهره‌برداری از ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش گفت: حذف پارک‌های حاشیه‌ای وظیفه شهرداری و شهرداری شرایط را فراهم می‌کند تا پارکی در اطراف بیمارستان وجود نداشته باشد. هرچیزی در نقطه نقطه مشک مشک مشک مشک رست رست.

وی گفت: ما در دوره قبلی بر سر راه امامزاده صالح (ع) طرحی به عنوان گذرگاه صالحین برای تعریض پیاده‌رو، یک طرف خیابان و انتقال بار ترافیکی به خیابان‌های مجاور ارائه کردیم. طرح‌هایی برای حل مشکل به ما ارائه می‌شود که مشخص می‌شود که این طرح‌ها را برای رفع مشکل ترافیک منطقه به ما پیشنهاد می‌کنند. ، معاملاتی تجاری هم وجود دارد و طبیعتا پلیس موافق آن نیست.

وی درباره پلیس مشابه برای حل مشکل ترافیک نیز گفت: پلیس در این زمینه از پیشگامان تصادفی بوده است. افراد خواستار استفاده از استفای به وجود آمده برای تاسیس پاساژ و رسیدن به اهداف تجاری خود بودند.

حمیدی با انتقاد از نبود وحدت نظر در حل چنین مشکلاتی گفت: نقطه نظر نقطه نظر در این زمینه بسیار زیاد است. در چنین شرایطی بیمارستانی در دست راه‌اندازی می‌شود. خی ن شریعتی ت ر قر می دهد.خی ن یعصر ت ی پیر ه ه ه پیر قف قف شد شد.

مرکز پلیس راهور تهران بزرگ کرد: علیرغم تمام این موضوعات، مسائل امنیتی مانند رویدادهایی که در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود نیز وجود خواهد داشت. شمیرانات در این شمینه انجام شد.

وی با اشاره به راهکارهای پلیس در این مورد اشاره کرد: راه حل ما در پلیس، جلوگیری از ایجاد این مکان برای تعیین وضعیت پارکینگ آن است. اگر شبکه معابر اطراف بیمارستان قبل از بازگشایی کنترل و مدیریت اتفاقات ترافیکی بدی در این محدوده رخ خواهد داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا