مجله تندرستی

قابلیت جدید اینستاگرام برای کسب درآمد

متا (فیسبوک سابق) به صورت رسمی تایید کرده است که ابزارهایی به نام «Gifts» را برای آزمایش اینستاگرام می‌کند که به آن کاربران می‌تواند از حساب‌های کاربری نظر خود در قالب هدیه، قدردانی کرده و حتی کمک‌های مالی خود را ارائه دهد.

قابلیت جدید اینستاگرام برای کسب درآمد اینفلوئنسرها

گاهی اوقات، برخی از کاربران می‌توانند بر روی لایک کردن برخی از پست‌ها، از صفحات نظر خود حمایت کنند و حتی به آن‌ها هزینه کنند. پیشتر نیز خبرهایی در مورد جستجو برای توسعه ابزارهای ارائه شده توسط اینستاگرام منتشر شد و اکنون این ابزار را آزمایش می‌کند که نشان می‌دهد این شرکت رسما روی چنین قابلیتی کار می‌کند.

Gifts مجوز می‌شود

این ویژگی برای اولین بار توسط یکی از ده‌دهندگان موبایل به نام «الساندرو» ارائه می‌شود. پالوزی» در ماه ژوئیه گزارش شد. اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از سوی این منبع، دکمه زیر منویی به نام «Content Appreciation» در اینستاگرام اضافه می‌شود تا کاربران از طریق آن از حساب کاربری قدردانی کنند. هدیه تغییر پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: افشای ایراد بسرگ آیفون ۱۴ چند روس بقل اسعروه جهانی

ح ل ح ط زی م ین ند ند.

در حال حاضر، بزرگترین رقیب اینستاگرام یعنی تیک تاک، ویژگی مشابهی به نام Gifts دارد تا کاربران از طریق آن به حساب کاربری مربوط به هدیه بدهند. برای کسب درآمد تبدیل کند.

دکمه بازگشت به بالا