مجله هنری و فرهنگ

پردیس پور عابدینی: استاد تارخ هر لحظه در کار رفتار حرفه‌ای را درس می‌داد

موسی بهادری: امین تارخ، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر درگذشت و حالا تنها از او نامی مانده به نکویی، نامی که شاگردانش زین پس است آن را زنده نگه دارند، از ترانه علیدوستی و گلاره عباسی تا پردیس پورعابدینی، هنرمندان جوان و نامداری که این شهرت دارند. ونر را مدیون تلاش و آموزش اساتید چون امین تارخ هستند.

پردیس عابدینی که با سریال «آقازاده» به شهرت رسید، تجربه تعلیم دین نسد امین تارخ می‌گوید که ادام مونی.

من هنوز این ماجرا را نمی پذیرم و در شوک هستم به این خاطر کردم که دقیقاً سه روز پیش از این اتفاقات آقای تارخ با من تماس گرفتم و ما همیشه با هم صحبت می کنم و بعد از «آقازاده» هم ما به هیچ عنوان ارتباطمان قطع نمی شود. ، چه بعد ز ، ، سر ک ی زیگریش ب ن مع معدم ن بین م. »

پورعابدینی ادامه داد: «ایشان کمک بسیار بزرگی به من کردند، در سریال «آقازاده» به صدایی که در آنجا بودم، که خودم از خودم خوشم نمی‌آمدم و با آقای عنقا که صحبت می‌کردم، آنها هم با من هم نظر بودند، با استاد امین تارخ. کار «آقازاده» خوب پیش میرفت و یک روز به ما میگفتند که برای مصاحبه روبه روی فریدون جیرانی بنشینیم، این ماجرا را با صدای دیافراگمی خودم کنترل کنم. بر دختری دختری سن من آن تنه ل،، س بسی هره آ م م م م ی بسی رخ،،،، در در هم که ».

پردیس پور عابدینی: استاد تارخ هر لحظه در کار حرفه ای را درس می‌داد

بیشتر بخوانید:

امین تارخ درگذشت

شوذبی که دیگر نیست!

پوران درخشنده: کار کنم / شوکه‌ام!

خاکسپاری امین تارخ اعلام شد

این بازیگر درباره تاثیر امین تارخ در مشهور شدنش گفت: «آقای تارخ در به شهرت رسیدن من بسیار تأثیرگذار بود، من بخشی از بعد از صدایم در بازی را مدیون هستم. به ج رسیده ب که د ند صد خ خ ر ندکی نستم ت م ت قر کمک کمک ».

پور عابدینی این بازیگر جوان ادامه داد: «ایشان از نظر بازی و چه از نظر حرفه‌ای در رفتار پشت صحنه در این سریال بزرگان بسیاری حضور دارند و من وقتی کارم تمام می‌شوند، پشت صفحه نمایشگر می‌نشستم و بازی‌ها را تماشا می‌کنند و باز هم این را می‌بینند. جاي رفتار حرفه‌اي آقاي تارخ چيزهاي زيادي به من بگويند. آنها براي حس انسانيت بودند شايد بتوانيم معناي واقعي انسان را با شرافت را مي‌توانم در آقاي تارخ پيدا كنم و تا زماني كه در اين حرفه حضور دارم، مديون ايشان هستم.»

دکمه بازگشت به بالا