مجله تندرستی

کشفی نادر و عجیب در گور یک زن قرون وسطایی/ عکس

در اکثر گورهای باستانی معمولاً تدفینی مانند سکه، سلاح، جواهرات و سایر اشیای مشابه پیدا می‌شود، اما باستان‌شناسان اخیراً در یک مقبره اثر باستانی واقعاً کمیابی پیدا کردند: یک صندلی تاشوی فلزی.

به نقل از خبرگزاری لاوساینس، این صندلی که قدمتش به اوایل قرون وسطی (از اواخر سده‌ی پنجم یا اوایل سده‌ی ششم تا سده‌ی دهم میلادی) بازمی‌گردد، قابی فلزی با ۷۰ در ۴۵ سانتی‌متر دارد. صندلی کشف کردند.

هوبرت فیر، باستان‌شناسی از اداره حفاظت از آثار تاریخی، در این رابطه گفت که می‌تواند به احتمال بسیار زیاد قرن ششم تعلق داشته باشد و در هنگام مرگ بین 40 تا 50 سال گذشته باشد. بااین‌حال، او عقیده‌ای است که زن با توجه به آثار باستانی که در مقبره پیدا شده است، موقعیت اجتماعی بالاتری داشته و احتمالاً از اشرف و ثروتمندان روزگار خود می‌باشد.

باستان‌شناسان در مرحله بعد از عکسبرداری اشعه ایکس بیشتر از ساخت این مکان را می‌توان انجام داد. کرد.

کشفی نادر و عجیب در گور یک ون قرون وسطایی/ عکس

در سرتاسر اروپا نیز تا به حال 29 قبر با صندلی کشف شده است که از این میان، 7 صندلی کشف شده است. ف زی ب.

با توجه به همین کم‌یابی و بارهای نمادین صندلی‌ها، افراد عقیده دارند که در این مورد نیز مانند مواردی هستند، صندلی یکی از کالاهای تدفین بوده است. بااین‌حال، در جامعه مردسالار آن روزگار آلمان، تمام این کالاهای تدفین به مردان تعلق دارند، اما در کمال شگفت‌انگیزی بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنند. آن ه ه پید، ق به زن ب ز ین ین ر ن ن ین ین که زن آن آن آن آن آن قدرت قدرت قدرت ده است.

در مقبره به صندلی تاشو کالاهای تدفینی دیگری از جمله یک گردنبند مروارید با مهره های شیشه ای و چندرنگی (به دور گردن اسکلت)، یک کمربند با سنجاق سینه، یک حلقه دوک که برای ریسندگی به کار می رود و همینطور یک حیوان استخوانی است. کشف کرد.

بیشتر بخوانید:

آنچه به باستان شناسان امکان تخمین قدمت این گور باستانی را داد، مهره شیشه های چندرنگی بود که درون آن پیدا شد. .

باستان‌شناسان در کنار زن به قبر یک مرد نیز برخورد می‌کنند، اما هنوز هویت این افراد مشخص نیست، اما به همراه یک مجموعه کامل از سلاح‌ها از جمله‌های نیزه و همراه یک کمربند با سگک برنزی و کیف چرمی و همینطور بیل و شانه مخصوص گوسفند پیدا می‌شود. شد.ست در تحقیق به یکس ز صند عکس برد می سرنخ سرنخ سرنخ ه کنند.

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا