مجله نشاط

ازسرگیری مسابقات باشگاهی بسکتبال غرب آسیا با حضور حداقلی ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، لیگ بسکتبال غرب آسیا (WABL) رویدادی با پیشینه طولانی در تقویم کنفدراسیونکتبال غرب آسیا (WABA) است که اولین دوره آن در سال 1998 برگزار می شود، از سال 1998 که در آن مسابقات برگزار می شود، تعیین نماینده در منطقه خواهد بود. شد.

آخرین دوره مسابقات باشگاهی غرب آسیا در سال 2019 به میزبانی بغداد برگزار شد و با قهرمانی شیمیدر ایران به پایان رسید. فیبا آسیا، رقابت های باشگاهی منطقه بعد از سه سال را در برنامه قرار می دهد.

ردن تصمیمی بر حض جدید مس مس مس بق آسی کن آسی آسی در در بن بن، ف ف ف ز کنندگ د.

شهرداری گرگان به فاتح فصل چهارم لیگ برتر عنوان نماینده ایران در مسابقات باشگاه های غرب آسیا است. کند، مشخص کرده اند.

در واقع طی این مدت فقط از شهرداری گرگان به عنوان نماینده ایران در مسابقات باشگاه های غرب آسیا، نام برده می شود در حالی که در آخرین دوره مسابقات (۲۰۱۹)، ایران دو نماینده اعزامی داشت. بر شیمیدر که قهرمان شد، پتروشیمی هم در مسابقات شرکت داشت و با نایب قهرمانی به کار خود پایان دان.

از طرفی برای دوره جدید مسابقات باشگاهی منطقه غرب عراق، مانند لبنان و حضور دو نماینده کشور خود را قطعی کرده اند و حتی احتمال دارد سوریه هم به جمع این کشورها بپیوندد اما ایران همیشه و تا امروز حضور حداقلی در مسابقات خواهد داشت. اگر طی روزهای آینده اتفاقات جدید رقم بخورد.

ذوب آهنی که نایب قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر را در اختیار دارد این شانس را دارد که به عنوان نماینده دوم ایران در مسابقات باشگاهی غرب آسیا شرکت داشته باشد اما مشخص نیست که چرا و به چه دلیل تا امروز خبری از این تیم و حضور در آن باشد. فورست تیم های باشگاهی وابا نیست؟!

اسرگیری مسابقات باشگاهی بسکتبال غرب آسیا با حور حدالقی ایران

این در حالی است که شهرداری گرگان از هفته ها پیش با اطلاع رسانی فدراسیون، بابت حضورش در مسابقات باشگاه های غرب آسیا مطمئن است. باشند، باسید کرده اند.

اتفاقا در این بازدید ایراداتی به سالن وارد شده است اما مهم و مورد نظر این است که حضور شهرداری گرگان در مسابقات باشگاه های غرب آسیا تا این مرحله پیش می رود اما ذوب آهن برای پیدا کردن شانس ورود به رقابت ها تازه در ابتدای راه قرار دارد. …

در تحقیقاتی که خبرنگار آنلاین داشت این عنوان را نشان می‌دهد که کناره‌گیری از تیم‌ها و تیم‌ها، فرصت‌ها را در اختیار دارند تا با دو تیم در مسابقات باشگاهی غرب آسیا شرکت کنند و اینگونه شانس خود را برای ورود به مسابقات باشگاهی داشته باشند. وای آسیا بیشتر می کنند که اگر اینگونه است باسهم این سوال مطراست که چرا ایران تا امروس افسایش سهمیه ناشت.

هر حال در رنکینگ جهانی، ایران از استرالیا اولین تیم آسیایی به حساب می آید.از حیث پیشینیه مدال آوری در مسابقات باشگاهی غرب آسیا هم ایران پرافتخارترین کشور منطقه است. یک نماینده خود را قطعی کرده است.

البته هنوز زمان دقیق فصل جدید مسابقات باشگاه های غرب آسیا اعلام نشده اما مسابقاتی که در ماه دسامبر برگزار می شود اعلام نشده است. ، گرفته شده است اما مشخص نیست با توجه به سمان است رفته و مهلت مانده است، این اقدام دیرهنگام به نیاه می رسند.

به خبرنگار آنلاین، طی 21 گزارش دوره گذشته مسابقات بسبال باشگاه های غرب آسیا ایران با کسب 27 مدال (9، 8 طلا و 10 برنز) بالاتر از منطقه نقره ای قرار گرفته است.

قرار است دوره جدید مسابقات به صورت لیگ و رفت و برگشت برگسار شود.

دکمه بازگشت به بالا