مجله تندرستی

استرس مزمن خطر مرگ بر اثر سرطان را دو برابر می‌کند

به گفته پژوهشگران کالج پزشکی جورجیا، بدن ما به طور معمول در مقابل این شرایط مقاومت کند، اما استرس مزمن خطرات بسیاری به همراه دارد و می‌تواند خطر ابتلا به سرطان را داشته باشد. را در طول دهد.

به نقل از اس اف،دکتر “جاستین خاویر مور” (Justin Xavier Moore)، همه‌گیرشناس کالج پزشکی سرطان جورجیا گفت: در پاسخ به عوامل استرس زا خارجی، بدن شما استرسی به نام کورتیزول می‌کند و پس از پایان استرس، این سطح. ب پ بی ب ح ، ، ، ی نی نی مد و و رید هرگز به شم شم دهنده دهنده در ینص اینص می می می.

در این پژوهش و گروهش، این پژوهش با بررسی مورخه مضر انجام داده است. در سالهای ۱۹۸۸ تا ۲۰۱۹ جمع آوری شد.

فشار خون دیاستولیک و سیستولیک، کلسترول تام (مجموع کلسترول‌های موجود در خون)، هموگلوبین A 1 C (یک نشانگر مهم)، کراتینین و کراتینین (معیارهای عملکرد عملکرد کلیه) و درمان واکنشی C (یک نشانگر اصلی عکس)، از مواردی بود که که مورد بررسی قرار گرفته بودند.

بار آلوستاتیک (بار آلوستاتیک)، بدن فرسودگی است که وقتی فرد در معرض استرس مکرر یا مزمن می‌گیرد، جمع می‌شود. نوسان یا افسایش عصبی یا غددی عصبی است که در پاسخ به قراریری مسمن یا طولانی‌مدت ر معرس استرس است.

شرکت‌کنندگانی که نمره سه یا بالاتر را دارند، وارد دسته‌های بالای آلاینده می‌شوند. اثر سرطان جان خود را اسدست داده و چه زمانی این اتفاق افتاده است.

پژ ن دری حتی تعدی تعدی ی ی کننده م م و، که یی ست تیک تیک رند رند،،،،، پ خطر، خطر، خطر خطر، خطر خطر شی ن مرگ مرگ، خطر خطر.

اگر یکی از دو جوان ۲۰ ساله، آلوستاتیک بالا باشد، بیش از ۲۸ درصد بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان هستند. اثر سرطان، بسیار بیشتر خواهد بود.

SSM Health Health منتشر شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا