مجله نشاط

برگزاری المپیاد ورزشی کار ارزشمندی بود/ جام سینکا رنک جهانی دارد

در گفت‌وگو با مجله آنلاین مطرح شد

حمید عسیسی: برگساری برگساری ورسشی کار ارشمندی بود/ جام سینکا رنک جهانی دارد

رئیس فدراسیون گلف گفت: برگساری المپیاد ورسشی کار خوب و ارشمندی بود.

حمید عزیزی، فدر رئیس گ در گفت گفت ر گر رزشی خبرگز ری خ خ ز ز س س س س ی ی برتر د برگزاری مسابقات ورزشی بسیار ارزشمند بود زیرا در سنین حدود 14 _ 15 مسابقه ورزشکارانی که در سنین حدود 14 _ 15 قرار می گیرند، اما همین المپیاد ورزشی به احیای انگیزه آن بچه ها کمک کرد. و ما هم در رشته گلف در بخش دختران و پسران میسبان 16 استان بودیم که مسابقات را به خوبی برگزیدیم و به اسمانامر.

وی در ادامه در مورد اینکه چه فرآیندی در طی می خواهد شد تا استعدادهای برتر حفظ شوند و در تخت ورفه های ورشد کنند، افند، شوند.: ین ین بسی زم ست به قر قر ن نه م م ست جهت جهت یت ن به به ز ته ل.

ویژگی آخرین وعایت تیم ملی برای شرکت در مسابقات پیش رو بیان کرد: برای مسابقاتی که شهریورماه سال جاری برگزار شد، باید انجام شود و قرار بود تیم ملی را بعد از 10 سال برای اولین بار در خاک اروپا در یک رویداد بین المللی شرکت بدهیم ولی بخاطر عدم صدور ویزا این امر محقق نشد..

درباره ما: فعلا جام سینگا در تایلند را پیش رو داریم که تیم چند روز دیگر این مسابقات را به صورت جهانی برگزار می کند و قدمت آن به 100 سال می رسد بنابراین مسابقات مهم و با کیفیت است. ، همچنین ارس مورد نیاز هم تامین می شود و در تیم انتخاب می شود و امیدواریم در امش، با،ا، بام عملکرد خوبی داشته باشیم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا