مجله رویداد

تعیین تکلیف پرونده‌های معوقه از سوی پلیس آگاهی/کاهش جرائم خشن در پایتخت

جستجو کردن

به گسارش مجله آنلاین، سرنگ علی ولی‌پور گودرزی با اشاره به برخی از مواردی که ممکن است انجام شود از سوی پلیس آگاهی تهران بزرگ در یک سال اخیر گفت: پلیس اطلاعات یکی از تخصصی‌ترین پلیس‌های پلیس کشور است که با استفاده از سرمایه نیروی انسانی و کارآگاهان ممتاز جرایم کند را کشف می‌کند. .

وی با اشاره به پرونده از صندوق امانات بانک ملی، اظهار کرد: پرونده از صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه کمتر از ۲۴ ساعت و پیش از اینکه آیا اموال مردم از کشور خارج شده است، می شود. به جدر حال دنبال آن هستیم.

پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه رئیس جمهور در اوایل سال برخی از جرایم خشن رشد کمی پیدا کرد، گفت: «البته با خوب و بیش از هزار نفر از افراد حرفه ای دستگیر شده است».

ولی‌پور گودرزی در پاسخ به این که آیا ضریب امنیتی شهر تهران طی یک سال گذشته افزایش یافته است یا خیر؟ صورت می‌گیرد و در کمترین آنها می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که عملکرد پلیس آگاهی تا چه میزان به سایر واحدهای پلیس تخصصی کشور کمک می‌‍‌کند نیز گفت: اقدامات پلیس آگاهی تاثیرگذار بوده است و علاوه بر ماموریت‌های جاری که سعی می‌کنیم فاصله وقوع تا کشف جرایم کوتاه باشد، پرونده‌های معوقه سال‌های گذشته ر نیز کنیم فر ل بر که دهد ر نمی کند کشف کشف این ه نده نده.

رئیس پ پ تهر بزرگ که برن برن مه مه صحبت کرد کرد کرد پ به پرسش پرسش ف ه ه چقدر چقدر چقدر بیان کرد است و نیاز به کار بیشتر دارد.

خبر پیشنهادی:


جسئی بیشتر اسیر دستگیری دستگیران جدید بانک ملی


فعالیت اداره آغاس می شود؟

ولیپور گودر با تاکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هفته فراجا می‌کنیم برخورد جدی با پلیس با مالخران است، اظهارکرد: مبارزه با مالخری از وظایف اصلی پلیس است و ما تلاش می‌کنیم تا از حیف‌ومیل شدن اموال مسروقه جلوگیری کنیم. می‌کنیم تا اس طریق یک اداره تمرکس اشراف بیشتی به مالخرها داشته باشیم و با کشف اموال مسروبه مسروبق مسروبق.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا