مجله تندرستی

خطراتی جدی که در پس پرده انگشت کردن در بینی نهفته‌است!

طبق مطالعه‌ای که توسط دانشگاه گریفیث استرالیا انجام شده، گرچه انگشت کردن در بینی ممکن است بیضرر به نظر برسد، اما می‌توان به همراه داشته باشد. آلسایمر پروژه.

به‌طور دقیق‌تر، در تحقیقات سیستم خود توضیح می‌دهند که هنگام انگشت زدن در بینی، نوعی باکتری با نام «کلامیدیا پنومونیه» (Chlamydia pneumoniae) از عصب امتدادی بین حفره بینی و مغز به یک مسیر مستقیم برای رسیدن به مرکزی مرکزی استفاده می‌کند. سلول‌های مغس با رسوب، بتا آمیلید، یک پیش‌ساس کلدی برای ایجاد بیماری آلسایمر، واکنان.

پروفسور «جیمز سنت جان»، رئیس مرکز نوروبیولوژی و تحقیقات سلول‌های بنیادی Clem Jones و یکی از مطالعه‌های جدیدی که می‌گوید یافته‌های نخستین در جهان است، می‌گوید: «ما اولین نفری هستیم که کلامیدیا پنومونیه می‌تواند مستقیماً از بینی وارد مغز شود. ؛ ج یی ت ت ه شبیه آ آ یمر کند در در مد مد مد یم آن آن آن »» ».

تاثیر عصب بویایی در مورد آلزایمر

باکتری کلامیدیا پنومونیه (رنگ سبز) در داخل موش که توسط تهیه کننده بتا آمیلید (رنگ قرمز) احاطه شد.

پزشکان توضیح می‌دهند که در موش‌ها، عصب‌بیایی‌ها در مسیر کوتاهی را تا مغز طی می‌کنند. وجود دارد و ویروس ها و باکتری ها می توانند آن را به همین روش استفاده کنند.

نه نه یت سنت ج ک خطر به آ ز دیررس، ز ز برخی برخی از این موارد را می توانید از آن استفاده کنید. [موها] و نگشت کردن د آن می دهد می دهد به بینی ، ، می نید تعدد می کند که به مغز شم شم می دهید »» »

او همچنین آزمایش بویایی را برای افراد بالای 6 سال به منظور تشخیص صودهنگام آلزایمر و سوال عقل توصک مد.

۲۲۷۲۲۷

دکمه بازگشت به بالا