مجله تندرستی

درخواست رییس هیات مدیره نظام پزشکی تهران برای لغو گردهمایی ۴ آبان ماه پزشکان

شورای نظام پزشکی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای با مدیر هیئت مدیره با توجه به اینکه در شرایط حاضر امکان ارائه امکانات مناسب برای گردهمایی در روز چهارشنبه وجود ندارد، از درخواست‌کنندگانی که می‌خواهند آن را لغو کنند تا در شرایط بهتر و مناسب‌تر در فضای عاری از همه چیز لغو شود. خشونت و همراه با بردباری گفتگو کرد.

به گسارش مجله آنلاین، دکتر سید موید علویان – هیئت مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ با صدور اطلاعیه‌ای در ارتباط با انتشار مطالب در فضای مجازی مبنی بر گردهمایی روز چهارم آبان ماه پزشکان، آورده است: «فرهیختگان سپیدجامه که در همه عرصه‌های خدمت به مردم کشور خود پیشقراول بوده و بوده است. هستید ؛ ب ت ر ب ب ست ست ن ز برخی بر در آب آب ن در در تهر ، ، ، ، ، ، تهر کردم ت ت ت ت تهر ن ت ت ت ت ت تهر تهر تهر تهر تهر تهر تهر تهر تهر

همه ما به اصول اخلاق پزشکی از جمله تلاش برای حفظ جان مردم و رعایت رازداری به عنوان یکی از حقوق اساسی بیماران خود معتقدیم و بر این باوریم که از سلامت جامعه بنیادین ما در تمام حرفه های گروه پزشکی و تیم سلامت است. خ شم شم ست و به دیدگ ف می گذ گذ در شر شر شر بر ساخت هم درخ رد.

بنابراین، علاوه بر تاکید بر رئیس‌جمهورهای مشترک حرفه‌ای که همگی برای حفظ آن‌ها هم‌قسم هستیم، اینجانب به عنوان هیئت مدیره نظام پزشکی تهران از دعوت‌کنندگانی که به گردهمایی‌ها می‌گویند و درخواست می‌کنند می‌توانند آن را لغو کنند تا در شرایط بهتر و مناسب‌تر با هم صحبت کنیم. عاری اس خشونت و همراه با بردباری را تجربه کنیم.

اینجانب استدعا دارم با شرایط حاضر و برای حفظ یکدستی و تمامیت جامعه پزشکی؛ خدمت به همه، پذیرش آنها با نگاهی حرفه ای و حفاظتی از حقوق آنها را سرلوحه قرار دادن تا بتوانیم مسیری را با همراهی شما در یک سال اخیر برای صیانت از حقوق داشته باشیم. جامعه پسشکی و تقویت اخلاق اخلاقی آغاس کرده‌ایم، ادامه دهید.

امید است سلامت روانی، جسمانی و اجتماعی ایران همه متولیّان امر قرار گیرد.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا