مجله تندرستی

عکس | این گونه منقرض شده انسان در غارهای لهستان کشف شد

ابزارهای سنگی ماقبل تاریخ که 50 سال پیش در غاری در لهستان کشف شد، به تازگی به عنوان یکی از قدیمی ترین ابزارهای کشف شده در این منطقه شناخته شده است. اند، بین 450 تا 550 هزار سال قدمت دارند.

کشف گونه منقرض شده انسان در لهستان

سن سنجی ابزارهای پژوهشی می‌دهد تا درباره انسان‌ها که آنها را در اروپای مرکزی در ماقبل تاریخ اطلاعات بیشتر به دست می‌آورند. Homo heidelbergensis شده‌اند.

گونه منقرض شده انسان

انسان هایدلبرگی به عنوان آخرین جد مشترک نئاندرتال ها و انسان های امروزی شناخته می شوند و این به معنای آن است که انسان ها در این منطقه مکان دارند که آب و هوای خشن اروپا مرکزی نیاز به تعدیل فیزیکی و فرهنگی دارد. لهستان می‌گوید: این موضوع از تحلیل و تحلیل برای ما بسیار جالب است.

غار Tunel Wielki در دهه 1960 حفاری شد و باستان شناسان مجدداً در سال 2016 به این مکان بازگشتند. قدمت لایه‌های مواد این غار مربوط به دوران هولوسن است که به 11700 سال پیش برمی‌گردد و حتی گاهی تا دوران پارینه سنگی میانی با قدمت 40 هزار سال است. میرسد.

اما کلودیو برتو، باستان شناس دانشگاه ورشو فکر می‌کرد که تاریخ نگاری و سن سنجی با آنچه که مشاهده می‌کرد در تضاد انجام می‌شود، انجام شد. .

بنابراین، در سال 18، کوت و تیمش به غار بازگشتند. آنه دری که یه ه به به ح ستخ ی ی ست ا ر ن پ سن می می میکردن د.

گونه منقرض شده انسان

لایه پایینی تر استخوان‌های گونه‌های حیوانی است که بیش از نیم میلیون سال پیش می‌زیسته و شامل جگوار اروپایی و یک گونه دیگر جگوار، گرگ مسباخ، جد گرگ‌های خاکستری مدرن، گرگ Canis mosbachensis و خرس دنینگر می‌شد. سنگ چخماق بود.(پوسته‌های سنگ چخماق) علاوه بر این ابزارهای دیگر مانند چاقو وجود دارد. ری ری ه شده در در در شد.

وی افزود، پیش تر تنها دو منطقه در لهستان وجود دارد که همان ابزارهایی را دارند که هم اکنون یافته‌هایم: یکی شهر Trzebnica و دیگری شهر Rusko بود. انسان‌های باستانی را نشان می‌دهد اما همه آنها مکان‌هایی در فضای باز هستند.به گفته کوت، یافتن آثار مربوط به آن زمان در غار بسیار منتظر است. در حال حاضر آثاری پیدا کرده اند که می توانند نشان دهند. افرادی که در آنجا سکونت داشته‌اند، استفاده کرده‌اند و بدین ترتیب محیط تاریک و آنجا را می‌سازیم.

گونه منقرض شده انسان

تکنیک مورد استفاده برای کوبیدن سنگ چخماق که در غار به کار می‌رفته جالب توجه بود. تکنیک می‌شد که مواد بیکیفیتی وجود داشت یا اینکه سنگ خماق با استفاده از آن بود.

تنها مکانی که از این تکنیک به عنوان یک روش اصلی استفاده می‌کرد، Isernia La Pineta در ایتالیا بود. شناسان امیدوار هستند مجداً به غاس برگردند و استخوان‌های انسان هایدلبرگی را بیابند.

227227

دکمه بازگشت به بالا