مجله نشاط

لوگوی استقلال قوی‌تر از نشان ژنرال!

ایمان گودرسی؛ قلعه نویی – استقلال بار دیگر تقابل دو یار قدیمی با شکست با شکست ژنرال آبی ها به پایان رسید. شکست از گذشته گ گهر سیرج دیگر ب عه به مص ا و ب ب بر بر به آبی ه به به رسید رسید جد گ گ گ ز در ت ریخ ریخ ریخ را شکست دهد، قلعه نویی هم در تقابل های آخرش. با تیم اسبقش، اصلاً خوبی نیست.

مُهر پایان مجیدی بر ماجرای مشت‌های گره‌شده/ خبری اس انتقام نیست+ عکس

آمار کلی تقابل های قلعه نویی با استقلال

امیر قلعه نویی در بازی روز گذشته سی‌امین بازی خود را به رقیب استقلال روی نیمکت نشست. که هدایت سیرجانی ها را بر عهده داشت پانزدهمین باخت در مقابل استقلال را از خود به جای گذاشت. گذ ست نتیجه ب رفت گذشته تیم ب طی طی طی به ستق م شد شد آبی ه ه نتیجه ز ز گ گ گ گذشتند گذشتند گذشتند گذشتند. لیگ برتر به استقلال باخت باخت باخت باسی دو تیم در جام حذفی هم با نتیجه 0-2 به سود شاگردان مجیدی به پایان رسید.

آمار تحقیر

امیرخان و هشت شکست متوالی مقابل استقلال

قلعه نویی از زمان حضور در تیم گل‌گهر شش بار مقابل استقلال قرار گرفت که 5 بار درون زمین و یک بار هم با حکم کمیته انضباطی باز شد تا یک آمار ضعیف را در مقابل تیم سابق خود ثبت کرد. حالا قلعه نویی 8 بازی است که به استقلال می‌بازد و در مقابل تیم سابق خود ناکام است.

گرفت!

قطعا همیشه اینطور نبوده که قلعه نویی مقابل استقلال تسلیم شود.او وقتی سرمربی تراکتور بود در هفته بیست و نهم فصل 94-95 استقلال را 3 بر 2 در آزادی شکست داد و قهرمانی را از شاگردان پرویز مظلومی گرفت. کنفرانس خبری امیر قلعه‌نویی پس ز ین ب جم «« «من تش تش من تش تش» »ستق نرفته ست گهر گهر گ در ب شدت رحمتی هم درگیر.

قلعه نویی از آن بازی در فصل بعدی هم دو بار متوالی استقلال را با هدایت علیرضا منصوریان شکست داد تا سه برد متوالی در مقابل این تیم داشته باشد. و زی رفت یگ قهرم آسی فق به تیم تیم تیم شد.ن شکست پذیری ق م در هشتم هشتم هشتم هشتم هشتم شد.

پایان نباختن های امیر!

در لیگ امسال پرسپولیس، فولاد، مس رفسنجان، گل‌گهر سیرجان و ذوب‌آهن تیم‌هایی بودند که هیچ شکستی را تجربه نکردند و در میان آن‌ها بیش از یک درصد از تیم فوتبال گل‌سن‌گر با قهرمان‌گری قلعه‌نویی بود. لیگ یک سال قبل و پس از بازگشت به استقلال تا پایان هفته ششم بدون رقابت‌های لیگ بیست و دوم، 15هفته متوالی را در مسابقات شکست پشت سر گذاشت. شکست ناپذیری را از او بردند.

امیر قلعه نویی: آدمی نیستم که فوتبال را به نامادری اش بسپارم!

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا