مجله نشاط

ملوان این بار نمی تواند گربه سیاه شود/امیدوارم ترابی به شرایط خوبش برگردد

پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گو با آنا:

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: ملوان پرسپولیس نمی تواند این بار سیاه شود و سرخپوشان توانای برسپولی شود.

محمد برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در دیدار پرسپولیس در خانه ملوان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: از قدیم الایام ملوان گربه‌های تیم‌های پرسپولیس و استقلال بارها مانع پیروزی این دو تیم شده است. این فصل در هفته دوم مقابل استقلال میزبان بود و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد. خطرناک است زیرا مساوی به این تیم کمکی نمی‌کند و با همه توان بازی خواهد کرد تا به سه امتیاز و از انتهای جدول جدا شود. کسب سه امتیاس و ماندن در صدر جدول باشد.

بازی با ملوان در غیاب تماشاگران می‌شود و می‌تواند برای تیم خوب باشد. یحیی گلمحمدی با طراحی پلان‌های مختلف بازیکنان را در شرایطی قرار خواهد داد که برای شکست نماینده انزلی مشکلی وجود نداشته باشد. جز م دیگری یس نمی ر ر نم ینده گربه گربه.

پیشکسوت درباره اینکه تیم گل محمدی با طراوت بازی نمی‌کند، عنوان کرد: شاید شرایط ویژه و خاص پس از بازی‌های دوستانه تیم ملی در پرسپولیس حاکم شده و افراد جدید هم با وضعیت تیم وفق داده شده اند. م ض به مر رفع می ش یس یس به سطح سطوح سطح سطح سطح ت ست ب ب ت به به به ید منتظر منتظر منتظر ر.

وی در فاصله گرفتن مهدی ترابی از شرایط آرمانی بیانان کرد: در شرایط تمرینات تیم نیستم و شاید این بازیکن با آسیب‌دیدگی بازگشته باشد. میداند.

برزگر در ویژه رقبای اصلی پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی اظهار داشت: استقلال و سپاهان در این سال‌ها ثابت کرده‌اند مهم‌ترین رقبای پرسپولیس در مسیر قهرمانی هستند. عمومی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا