مجله رویداد

نگرانی از ایمنی مدارس دایر شده در ساختمان‌های مسکونی

مع حف حف هوا س س آتش و خدم تهر ن س ی به به مد مد کرد.

کامران عبدولی در گفت‌وگو با اینا، با اشاره به بازدیدهای آتش‌نشانی از وضعیت ایمنی مدارس شهر تهران اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران از سال ۹۷ قبل از بررسی وضعیت ایمنی اماکن موجود در شهر تهران را آغاز کرد که مدارس نیز از جمله این اماکن بودند و به مرور زمان و به صورت جدی در سال ۹۷ باسدید اس مدارس در دستورکار ساسمان آتش‌نشانی قرار گرفت و باسدیدهای لاسم را به صورت میدانی انجام دادیم.

او که پیش از این در گفت‌وگویی با گزارش‌ها، روزهایی را که برای ایمن‌سازی مدارس دانسته‌ها و بت‌های از دست رفتن این فرصت‌ها را با تاسف کرده بود، فرصتی مناسب می‌داند، گفت: در خردادماه امسال معاون اقتصادی از جرم دادستانی تهران به موضوع ورود و جلسه پرداخت. در این جلسه نمایندگان کل آموزش و پرورش شهر تهران و سازمان نوسازی مدارس شهر تهران نیز حضور داشتند و قرار گرفتند تا این عزیزان لیستی از مدارس را به ما بدهند و ما نیز بر اساس امکانات خود بازدیدهای لازم را انجام دهیم. در نه نیز در ف ایستی ایستی ۸۰۴ مرکز ش م تی تی آتش آتش شد شد نشد نشد نشد.

مسکونی
کامران عبدولی

اطلاعات تبدیل ساختمانهای مسکونی به مدرسه

در خصوص چرایی عدم ورود به ایمنی مدارس غیرانتفاعی و خطرات بهره برداری از برخی از ساختمان های مسکونی به عنوان مدارس خصوصی بیان کرد: این برنامه و مدارسی که بازدید از آن ها در اولویت بود از سوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و سازمان نوسازی مدارس تعیین شده و ما تفکیکی قائل نمی شود که به ما مدارس دولتی یا غیرانتفاعی را معرفی کنند. ند که مد تی ی ب و رسی که ضعیف یمنی د ح ح و ح ح زی ش.

معاونت حفاظت و مدرسه شهری از حریق سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار کرد: بر اساس برآوردهایی که در شهر تهران داریم حدود چهار هزار و 500 مدرسه دولتی وجود دارد که دو هزار و چهارصد مدرسه دولتی و دو هزار و صد مدرسه غیر دولتی دارند. انتظار ما این است که وزارت آموزش پرورش و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با ما همکاری داشته باشند تا از همه این مدارس بازدید کنند و برای همه آن‌ها تصمیم بگیرند. شود.

بیشتر بخوانید:‌


فرصتی که برای ایمان‌سازی مدارس دست رفت


ایمنی ۸۰ درصد شهرهای پایتخت در و معیت و قرمز

عبدولی در پایان تأکید کرد: مسائل ایمنی سازی آموزشگاه ها و سایر مراکز آموزشی نیز باید در دستور کار متولیان امر قرار گیرد که اطلاعات حاصل از عدم توجه به این موضوع و وضعیت ایمنی نامناسب است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا