مجله هنری و فرهنگ

از پیگیری وضعیت هنرمندان بازداشتی تا چند ماجرای دیگر

مدیر عامل خانه تئاتر با ارائه توضیحاتی از پیگیری این خانه، برای حل مشکلات از اعضای جامعه تئاتری در ناآرامی‌های بیشتر نکاتی را مطرح کرد و از انتخاب رؤیا تیموریان به عنوان سفیر مهربانی خانه تئاتر و انتخاب مجید قناد به عنوان مدیر خانه تئاتر خبر داد. .

مقصود نعیمی ذاکر با گزارش درباره حل مشکلات ساختمان خانه تئاتر و اخذ مجوز سازمان آتش نشانی نکاتی را مطرح کرد و از حل مشکلات صنفی انجمن خانه تئاتر در جلسه‌ای گزارش داد که پیش‌تر در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

او در آغاز در مورد وضعیت صدور مجوز بهره برداری از ساختمان خانه تئاتر گفت: جناب آقای هوشمند هنرکار ازماه قبل از سوی هیئت مدیره خانه از چند عاملیت پیدا کرد که نسبت به تغییرات نظر سازمان آتش نشانی، آنچه لازم است انجام دهد که هم اکنون مراحل پایانی آن را انجام دهد. در حال طی شدن است و امید آن داریم که به زودی سالن جوانمرد و کافی شاپ در خانه تئاتر بهره برداری شود.

آخرین وسعیت هنرمندان مهاری

مدیر عامل خانه تئاتر درباره حل مشکلات هنرمندانی که ناآرامی‌های اخیر دستگیر شده‌اند، گفت: سه نفر از اعضای خانه تئاتر، با هماهنگی هیئت مدیره خانه تئاتر، مسائل مربوط به کمیته کمیته تصمیم‌گیری‌ها را در دستور کار قرار دادند و تصمیم گرفتند که مراحل اجرایی آن با دفتر کار انجام شود. مدیر عامل خانه تئاتر نیز هماهنگ می شود و همزمان، با کمیته های پیگیری خانه سینما و خانه موسیقی هماهنگی های لازم به عمل آید و در همین راستا مدیران خانه تئاتر، سینما و موسیقی، جلساتی را برگزار می کنند تا در امکان، حقوق خدمات و پیگیری های قضایی اجرا شوند. در همین جهت آخرین ج ج ج ج ی، سه که که بق دنبال ن ه ر،، ز ز د د د د آمدند یش یش یی ر ل ل ل زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم ر ر ر. ر زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زم زمزم زمزم زمزم زمزم زمزم زم زم

برنامه مدیران ارشد رسانه ملی

او در ادامه درباره حل مشکلات هنرمندان تئاتر، بعد از دوران خواب و شرایط فعلی توضیح داد:در جلسه‌ای که با معاونت هنری وزارت ارشاد داشتم، درباره راه حل‌های این موضوع، گفت وگوی خوبی انجام شد و او برای هنرمندان هنرمندان نکات مثبتی را انجام داد. در زمینه تولید برنامه در برنامه «صحنه» در تلوبیون مطرح می شود و امیدواریم در دیدارهایی که با مدیران صندوق سرمایه گذاری درباره سرمایه گذاری و پشتیبانی از تولید تئاتر و استفاده از پلتفرم های فضای مجازی نکاتی مطرح می شود، دیدارهای بعدی انجام شود. شدکه با استقبال روبرو شد.

او با بیان این که چه اراده مثبتی در نگاه مدیریتی وزارت ارشاد، برای حل مشکلات و صنفی جامعه وجود دارد، از مذاکرات خود با مدیران ارشد رسانه ملی خبر داد و افزود: در این دیدارها تاکید آنها، حمایت از تولید تله تئاتر بود و برای حمایت از هنر هنر در رسانه، حمایت و همکاری داده و از سوی دیگر با مکاتباتی که با مدیران معاونت مجازی سازمان صورت گرفت، به زودی در بستر پلتفرم تلوبیون، VOD به نام «صحنه» با تئاتر، شروع به فعالیت خواهد کرد. جستجو کردن.

ی در د ت د که به ت ک ری ه ی در ک ر و ب هنگی مجید مجید ،.

همکاری خانه تئاتر با بیمه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی

نعیمی ذاکر افزود: پیشنهادی را به کارگزاری بیمه ارائه می‌کند که اقتصاد صندلی و بلیط صاحب سالن‌های تئاتر در یک تئاتر تبلیغاتی و اقتصادی بیمه شود تا سالن و تهیه‌کنندگان محتوا، با آرامش بیشتر به موضوع کار خود بپردازد و در حوزه تولید محتوا و ایجاد شرایط ایجاد کند. خوب برای تماشاگران، دغدغه هایشان صرفا فرهنگی و اثر بخشی پیام باشد.

مدیر عامل خانه تئاتر درباره حمایت از بنگاه‌های تولیدی مانند کارخانه‌ها و صاحبان صنایع تولیدکننده و صاحبان صنایع تولیدکننده، به سایر محصولات مدیریت خانه تئاتر اشاره می‌کند که هنر را به گونه‌ای نمایش می‌دهد و در هنر نمایش می‌دهد. راستا، مکاتباتی با این بخش‌های اقتصادی صورت گرفته است.

موعع خانه تئاتر چیست؟

وی در ادامه این مطلب، درباره مواضع خانه تئاتر در امور صنفی و شرایط اجتماعی کنونی چنین گفت: آنچه مدیریت خانه تئاتر موظف به انجام آن می رسد، هدف تصمیم گیری های هیئت مدیره خانه است و تصمیمات آن است که در امور صنفی در تلاش هستند، موفق می شوند. جلسه‌ای که در مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌شود، تصمیم اعضای جلسه بر استقلال صنوف بود و حقوق صنفی انجمن‌های وابسته به خانه‌های هنری را رعایت می‌کند که در همین راستا قرار است که پیش‌بینی شده توسط کمیسیون فرهنگی مجلس و حاضران در جلسه بررسی و اقدام شود.

ی در پ پرسشی دیگر درب خ نظر نظر در ق ش کرد که آغ ، ، تر مدیره مدیره مدیره ، نگ کرد کرد.

2000 تومان حق بیمه تکمیلی به حساب اعما بازمی‌گردد

نعیمی ذاکر در بخش دیگری از این درباره مبلغ 250 هزار تومانی بیمه تکمیلی گفت: چه چیزی باعث می‌شود پرداخت شود، بر اساس گفتگوهای کارشناسان مدیران وزارت، طی مراحل ادارای است و مانعی وجود ندارد و به محض تخصیص اعتبار مالی، این مبلغ به حساب خانه تئاتر واریز خواهد شد.

وی سپس درباره همکاری خانه تئاتر با مدارس در شرایط فعلی که می‌تواند به آرامش دانش‌آموزان کمک کند، توضیح داد: در حال آماده کردن طرحی برای همکاری با کانون پرورش فکری که اجرای نمایش مدرسه‌ای نیز در آن زمان است. شود

مسؤولیتهای تاسه رؤیا تیموریان و مجید قناد

نعیمی ذاکر درباره عنوان سفیر مهربانی که مسئولیت آن را تیموریان پذیرفته است، توضیح داد: از آنجا که خانه پیشوند، قبل از واژه حس مهمی را منتقل می‌کند، بر آن شد که مهربانی نهفته در خانه تئاتر را به خانه‌های مختلف برسانند. خ ج ج نه خ خ رحیمی پیشنه پیشنه تیم به مدیر مدیر هم ن در کن کن رد.

او همچنین از فعال شدن مدیریت سلامت با مدیریت مجید قناد خبر داد و گفت: جناب آقای قناد که از سال‌ها پیش افتخار همکاری با ایشان را داشتند، همیشه در امور خیر پیشگام بودند. مذ بر مشک مسکن خ نه نیز هستند و ی ن خ نه در ر زین زد هستند هستند هستند د.

او که چندی پیش با شاهین چگینی، رئیس هیئت مدیره انجمن تماشاخانه های خصوصی دایداری است، درباره نتایج این ملاقات توضیح داد: در این دیدار، گفتگویی در مورد آسیب شناسی سالن های خصوصی داشتیم و قرار شد با آمارهای علمی از وضعیت سالن ها گزارشی تهیه شود. برای کمک به ایشان و همراهی‌های قانونی، برنامه‌های مدون داشته باشند.

نعیمی ذاکر با اشاره به راه‌اندازی مرکز آموزش خانه تئاتر، در این باره گفت: با جناب دادویی، رئیس انجمن مدرسان خانه توافقی که در ساختمان آفتاب این مرکز راه‌اندازی شد و در شان خانه تئاتر تمام نکات لازم در مورد توجه به قرار گرفتن را داشت. در جهت ز پشتیب فکری آق ر همت و خ تیم ن و نیز در در ستگذ سی هستیم هستیم.

چه خبر اس بودجه خانه تئاتر؟

وی در پاسخ به دیگر درباره بودجه خانه تئاتر نیز گفت: مکاتبه و گفتگوهایی با جناب آقای دکتر اسلامی، معاونت اداری مالی وزارت ارشاد انجام شد و کارهای اداری آن در حال انجام است و دکتر سالاری، معاون امور هنری هم حمایت از خانه تئاتر است. را داده اند.

نعیمی ذاکر در ادامه این گفتگو در خصوص تشکیل جلسات هنر درمانی در شرایط فعلی در خانه تئاتر نیز توضیح داد: با مشورت روانشناسان گفتگو کردند که مشاوران خانه تئاتر با دفتر هماهنگی مدیریت در خدمت اعضای خانه تئاتر هستند که متعاقبا خبر آن از طریق سایت خانه تئاتر اعلام خواهد شد.

وی در پایان درباره تصمیم جدید روابط عمومی خانه چنین عنوان کرد: از هفته گذشته روابط عمومی سردبیری تشکیل می شود و قرار می گیرد که مدیریت روابط عمومی به یک رسانه همه جانبه نگاه و نظم اجرایی و تقسیم کار در ارسال پیام با در نظر گرفته شود. گرفتن تنوع فعالیت‌ها در جامعه هنری، مد نظر باشید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا