مجله نشاط

بازیکنان در جام جهانی دستپاچه نمی‌شوند/ می‌توانیم از انگلیس امتیاز بگیرم

کعبی در گفتوگو با آنا:

باسیکن سابق تیم ملی گفت: کسب در بازی اول مقابل انگلیس امتیام گام بلنی برای نتیجه برام.

حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره احتمال موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: بعد از اینکه جایه‌جایی در رأس کادرفنی صورت گرفت و کارلوس کی‌روش به عنوان قهرمان انتخاب شد، فکر می‌کنم او را خوب بشناسم. تیم ایران دارد.بعد از دو بازی تدارکاتی که در مقابل اروگوئه و سنگال نتایج قابل قبول است، با توجه به اینکه این دو تیم را به دست آوردیم و اردوهایی که در این مدت زمان داشتیم تا آنجا که شرایط تیم ملی خوب است، قابل قبول است. قطر ارائه می‌کند و می‌توان مردم را خوشحال کرد، چون بازیکنان بسیاری هستند که تجربه کار با کی‌روش را دارند و نفرات را هم اضافه می‌کنند که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و می‌توانند متقابل کادرفنی و بازیکنان به موفقیت تیم ملی کمک کنند.

**نیکاراگوئه در رده ملی مطرح نیست

وی در مورد اینکه بازیهای تدارکاتی برابر نیکاراگوئه و تونس چقدر به انسجام تیم ملی کمک خواهد کرد، عنوان کرد: تونس را به طور کامل می‌شناسم. برای ملی پوشان است.شناختی از نیکاراگوئه ندارم چون تیم آنچنان مطرحی در رده ملی نیست اما به طور قطع کی‌روش روی این حریف حساب کرده و برنامه مشخصی برای بازیکنان تیم ملی در نظر دارد تا با انجام این مسابقه بازیکن به هماهنگی و انسجام بیشتر برسند.

**کی‌روش مربی کوچکی نبوده است

ملی پوش سابق فوتبال ایران در مسابقات قهرمانی تیم ملی ایران با مربیان لیگ برتری که در مسابقات جام جهانی برگزار شد، تیم ملی با مربیان باشگاهی نبودیم، بیان کرد: قبول کنید به عنوان سرمربی تیم ملی ایران خیلی سخت است. دوست دارند تا تیم کشورشان نتیجه مطلوبی بگیرند. مربی کوچکی نبوده و در تیم‌های ملی. و ب هی ب و ین ب هدف سر ر ر د ب ب ند مرح مرح مرح کند کند کند کند کند کند کند کند کند کند.

**میتوانیم اس انگلیس

کعبی با اشاره به اینکه بازی در جام جهانی آرزوی هر بازیکنی است، تصریح کرد: تورنمنتی که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود و بهترین تیم‌ها به دنبال آن هستند تا عالی‌ترین عملکرد خود را ارائه دهند، جای کوچکی نیستند و بازیکنانی که در جام جهانی حاضر هستند. بازیکنان ما آنقدر و با تجربه هستند که در مصاف با انگلیس، ولز و آمریکا دستپاچه نمی شوند. کنار باورهای ذهنی عالی که به شاگردانش منتقل می شود جسارت لازم را به بازیکنان ما می دهد که برای کسب نتایج از تمام دنیا با تیم های خوب دنیا بازی کنند. انگلیس مهره‌های بسیار زیادی دارد و سرپرست تیم برای انتخاب 11 بازیکن خود کار سختی دارند، اما فراموش نکنیم بازیکنان ما می‌توانند برای مقابله با این حریف را تحمل کنند. پروژه خود بلند شویم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا