مجله تندرستی

زمین از دورترین نقطه فضا چه شکلی است؟

فضاپیمای اوراین ناسا روز دوشنبه در ادامه گردش خود به دور ماه، به دورترین نقطه سفرش در فاصله بیش از 43 هزار کیلومتری سیاره آبی رسیده است. ۱۹۷۰ پیمودند.

د نصب ر صفحه ی م سر سر ا در د ه ه ، عکس خیره خیره خیره خیره کرد کرد کرد. ریک لابرود»مدیر ریت ، عکس ه ر و دقیق دقیق آن آن آن سخت می.

لابرود در کنفرانس خبری در مرکز فضایی جانسون در هیوستون صحبت می‌کرد؛ جایی که او و سایر مقام‌های ناسا اطلاعات تازه درباره پیشرفت ماموریت آرتمیس ۱ ارائه کردند. شود

پس از موفقیت آمیس ۱، مایک سارافین، مدیر برنامه آرتمیس گفت ناسا اکنون به موشک اسپیس لانچ سیستم اعتماد کامل دارد.او گفت این موشک ثابت شده است. به ج ج م به در قی ن و و و گرفته، آن به پ پ رسید به رخ رخ رخ.

شکلی است؟

بااینحال مأموریت به قدری خوب پیش رفته است که ناسا قصد دارد مواردی مانند احتراق پیشرانه‌های مختلف را برای مدت طولانی‌تر از حد برنامه‌ریزی‌شده با مأموریت بیفزاید تا عملکرد آن‌ها را بدتر کند. ؛ قطعاتی که آژانس فعایی اروپا وظیفه ساخت و تحویل آن را برعهده داشته است.

سارافین گفت درمجموع ۳۱ مورد از ۱۲۴ هدف اصلی ماموریت آرتمیس ۱هفته است. می شوند.

به‌وجودآمدن مهندسان ناسا از عملیات اجرایی آرتمیس ۱ فهمیده‌اید. مطابقت داشت و اعتماد به آینده برنامه آرتمیس به‌منظور اکتشاف ماه را اسایش داد.

227227

دکمه بازگشت به بالا