مجله جامعه

فعالیت ۶۷۰ هزار عضو در جمعیت هلال احمر/ افتتاح باشگاه‌ آموزش و رسانه هلال

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر اس برنامه‌ریسی برای بیش از ۶۷۰ هزار نفر جمعیت هلال احمر خبرداد.

به گسارش مجله آنلاین، یعقوب سلیمانی در دیدار و گفت‌وگو با سازمان‌های جوانان جمعیت هلال احمر که به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تأسیس این سازمان برگزار شد، با اشاره به اینکه سازمان‌های جوانان از نظر مسئولیت‌ها و مأموریت‌های بشردوستانه‌ای که بر عهده دارند، یکی از ارکان جمعیت هلال احمر است. به شم ر می، گفت: در ر ی تحقق تحقق درگ درگ درگ به س د د ت و ه ه ه ت می.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در ویژه برنامه‌های آموزشی سازمان جوانان هلال احمر ضمن تقدیر از فعالیت امداد کوهستان دختران عضو هلال احمر و برگزاری دوره آموزشی پیشرفته دختران در آذربایجان شرقی، گفت: همدلی و هم افزایی در بستری که کار فرهنگی انجام می‌شود حرف اول را می‌زند. اگر اعتقاد به کار جمعی تنها باشد و فعالیت‌ها به صورت جزیره ای باشد، نتایج مطلوبی به دست نخواهد آمد.

دبیرکل هل‌احمر به لزوم جذب، آموزش، سازماندهی، حفظ و انسجام جوانان تاکید کرد و افزود: باید در سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی‌های دقیق و منظم را برای حفظ و نگهداری بیش از ۶۷۰ هزار جوان که سرمایه‌های اصلی هلال احمر انجام دهند، انجام دهند. ب ه ل بر می و در عرصه ع جز برترین برترین برترین برترین ر ر ر ح رتبه شدند شدند تدبیر.

جوانان سرنوشت هر کشوری را تغییر می دهند

سلیمانی حفظ انسجام جوانان را مستلزم ایجاد بسترهای مناسب فرهنگی دانست و افزود: در طی ۷۵ سال تلاش‌های زیادی برای استفاده از مهارت‌های جوانان و جذب آنها در امور بشردوستانه کشیده شده است. شهدای ۱۳ تا ۳۵ ساله بودند.

وی با بیان اینکه ما هلال احمری هستیم و باید اصول و اهداف بشردوستانه آن را ترویج کنیم، اضافه کنیم: باید برای انجام ماموریت‌های هلال احمر نگاهمان معطوف به جوانان، باورهایمان را تقویت کنیم، و دقت و توجه بیشتری به برنامه ریزی داشته باشیم.

سلیمانی همچنین دفتر باشگاه آموزش و رسانه (باور) که با هدف ارتقاء و روابط عمومی و اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر با محوریت داوطلبان و زمینه سازی برای ترویج و گسترش دانش اطلاعات و مهارت های مرتبط در جمعیت هلال احمر راه اندازی شده است.و مر در مرفت دفتر گفت: ت به رس رس د ی در هر س و و، ست ست که کند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر تأکید کرد: جایگاه موضوع رسانه در جمعیت هلال احمر با توجه به و اهداف و اهداف همچین فعالیت‌ها، فعالیت‌های متعدد و گستردگی‌ها در جمعیتی که از نظر جمعیتی برخودار هستند. داخل کشور به عنوان خبرنگار بین‌المللی با نگاه بیرونی فعالیت‌کنندگان.

س ظه: نی به ک جمعی جمعیت در ر ر هش آ بشری بشری بشری بشری، بی و و و ر ست که همه در شگ د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د ن د ن ن ن ن ن . .

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، وی با بیان اینکه تلاش‌های خوبی در حال حاضر انجام می‌شود و باید با استفاده از ابزار رسانه ظهور و بروز پیدا کند: جایگاه و نقشی که رسانه و اطلاع رسانی می‌تواند در مجموعه غیر دولتی و مردمی هلال احمر باشد. ایفا کند، با توجه به اینکه بر اساس و اصول است، بسیار ارشمند است.

سلیمانی با اشاره به این که تجربه ثابت کرده است چنین آثار و برکاتی همراه خواهد داشت، گفت: همدلی و هماهنگی و وحدت در انجام فعالیت های هلال احمر و همکاری همه سازمان ها این باشگاه است و هر چه در توان ما باشد در حمایت و توسعه باشد. و تامین امکانات این حرکت انجام داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا